هنرمندان با خلق آثار با انحرافات دینی مقابله کنند


پاعلم 1400/07/08 دقیقه مطالعه
هنرمندان با خلق آثار با انحرافات دینی مقابله کنند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون استاندار لرستان، گفت: خلق آثار توسط هنرمندان از راهکارهای مقابله با انحرافات دینی است.

محمود ثمینی در آیین گشایش نمایشگاه عکس «شاهدان همیشه زنده»که به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و برخی از مسئولین استانی برگزار شد، اظهار کرد: به وسیله هنر و هنرمندان باید پیام عاشورا که همان استقامت و مقاومت در راه ماندگاری دین اسلام است، نهادینه شود.

وی ادامه داد: هر جایی که احساس می‌شود افرادی خواسته یا ناخواسته با رفتار و افکار خود موجب ایجاد انحراف در دین می شوند، هنرمندان باید با خلق آثار به مقابله با این انحراف بروند.

ثمینی تصریح کرد: یکی از ثمرات روشن انقلاب اسلامی، وحدت، همدلی و کاهش فاصله میان مردم و مسئولین بود که در همان ابتدای مسیر، در قالب دفاع مقدس به تصویر کشیده شد.

معاون استاندار لرستان، افزود: استکبار جهانی و ابرقدرت‌های کور دل از همان ابتدا به دنبال ریشه کن کردن انقلاب اسلامی بودند که به لطف خداوند ناموفق بودند و دلیل آن ابتدا وجود ولایت و رهبری در رأس امور و دوم تبعیت مردم از ولایت و رهبری که تا به امروز اقتدار ایران اسلامی را به دنبال داشته است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: