هر روز روی دستم عکس مدال المپیک را می‌کِشم


پاعلم 1400/03/19 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مرتضی قیاسی پس از غلام‌رضا محمدی در المپیک ۱۹۹۶ بار دیگر لرستان را در این آوردگاه مهم صاحب نماینده کرد و دوبنده وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد را در توکیو به تن می‌کند.

قیاسی که برای پوشیدن این دوبنده سختی‌های زیادی کشید، سرانجام هفتم خرداد امسال  در رقابت درون‌ اردویی دست به کار بزرگی زد و با اینکه ۱۰ بر ۵  از امیرمحمد یزدانی پیش بود، وی را ضربه فنی کرد.

با این پیروزی قاطع قیاسی بلیت توکیو را رزرو کرد و حالا می‌خواهد نخستین ورزشکار لرستانی‌ باشد که نشان المپیک را کسب می‌کند.

قیاسی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تا پیش از برگزاری پیکار درون اردویی حلقه‌های المپیک را روی کف دستم هر روز می‌کشیدم و هدفم کسب جواز حضور در توکیو بود.

وی ادامه داد: پس از آن حلقه‌ها را پاک و به جای آن نقش مدال المپیک را می‌کشم و برای تحقق این رویا تلاش می‌کنم.

قیاسی در پاسخ به پرسشی که می‌تواند نخستین ورزشکاران لرستانی باشد که نشان المپیک را کسب می‌کند؟ هدفم کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال است و با توجه به اردوها و برنامه‌های کادر فنی خیلی خوشبینم که با دست پر از توکیو برگردم.

این آزادکار لرستانی تاکید کرد: فدراسیون کشتی و کادر فنی زحمات زیادی می‌کشند و امیدوارم بتوانیم با نتایج خوب جواب این زحمات را بدهیم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هشت − 3 =

0 دیدگاه