نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به رشته المپیکی بدمینتون


علی اصغر نوری 1401/09/05 دقیقه مطالعه
نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به رشته المپیکی بدمینتون


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مریم کاظمی پور شامگاه جمعه در مراسم پایانی مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان دختر کشور در بندعباس در جمع خبرنگاران افزود: این رشته از محبوبیت خاصی در بین بانوان برخوردار است و با حمایتی که از سوی وزارت ورزش می شود، انتظار می‌رود بدمینتون در آینده بتواند درمیادین بین المللی و المپیک موفقیت های بیشتری کسب کند.
کاظمی پور با اشاره به امنیت فعلی در کشور اظهار داشت: امنیتی که در حال حاضر در کشور داریم، باید مدیون خون شهدا باشیم؛ چرا که این شهدا بودند که با ایثار جان خود در طول این سالیان عزت و امنیت را به ما ارزانی بخشیدند. معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش خطاب به دختران نونهال شرکت کننده دراین مسابقات گفت: شما نونهالان باید بدانید هر موفقیتی که به دست می آوردید باید مدیون مربیان و خانواده های خود باشید.
مظفر مهری خادمی نسب مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان نیز در ادامه این مراسم با تشکر از فرمانده پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندرعباس به خاطر میزبانی این مسابقات اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان امسال در هفته دولت با افتتاح ۳۶ طرح مقام اول دربین ادارات ورزش کشور کسب کرد و در هفته تربیت بدنی و ورزش با بهربرداری از ۲۱ طرح در استان توانستیم در کشور مقام سوم را کسب کنیم.
خادمی نسب بیان داشت: اتفاق های خوبی در ورزش بانوان طی این مدت رقم خورده است و می توان از دعوت چندین ورزشکار زن به اردوهای تیم ملی و موفقیت تیم های قایقرانی و شنا در المپیاد استعدادهای برتر نام برد که نسبت به سال گذشته ۱۲ پله صعود کردیم.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – علی اصغر نوری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

Rating*

Choose a style: