نماینده خرم‌آباد: برای توسعه لرستان باید از استاندار جدید حمایت کنیم


پاعلم 1400/08/02 دقیقه مطالعه
نماینده خرم‌آباد: برای توسعه لرستان باید از استاندار جدید حمایت کنیم


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ “مرتضی محمودوند” شنبه شب در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: مخالفت بنده در بحث استانداری لرستان مخالفت با شخص خاصی نبود، چرا که این مخالفت ها از روی هوای نفس و شخصی نیست بلکه انتظار داشتیم، دولت قول های خود در زمینه استاندار ویژه را عملی کند.

وی با بیان اینکه اکنون که استاندار جدید استان معرفی و مشغول بکار شده است همه باید او را کمک کنیم ، افزود: باید جلوی ضرر کمرشکن و مصیبت‌وار ادوار گذشته استان را با حمایت از استاندار بگیریم.
 نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت: وجود خودروهای شوتی‌ نشانه فقر و بیکاری لرستان است.
وی با اشاره به اینکه از هیچ تلاشی برای کمک به کتابخوانی فروگذار نخواهیم کرد، گفت: امروز فصای مجازی فرصتی برای کتابخوانی است و اگر رسانه‌ها طرحی برای ارتقای سطح مطالعه دارند مطرح کنند چرا که دست ما در بودجه باز است و می‌توانیم در این امر اثرگذار باشیم.
محمودوند با اشاره به اینکه قول گرفت مجوز پتروشیمی و پالایشگاه را به مردم دادیم  اما زمانی که در دولت قبلی وزیر وقت نفت مجوز را برای استان دیگری صادر کرد آن را رسانه‌ای کردیم، افزود: اکنون نیز با ۱۰ سرمایه گذار مذاکره شده  در این راستا جلساتی با مسئولان ملی حوزه پالایشگاه برگزار شده است و تلاش برای جدب سرمایه گذار را به طور جدی ادامه می دهیم.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

16 − سه =

0 دیدگاه

Choose a style: