» آرشیو » ناتوانی اسرائیل و غرب در مقابل عملیات «وعده صادق» سپاه پاسداران |
آرشیو - اخبار

ناتوانی اسرائیل و غرب در مقابل عملیات «وعده صادق» سپاه پاسداران |

1403/01/31 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت‌الاسلام بهروز شمسی فر در خطبه‌های این هفته نمازجمعه خرم‌آباد در مصلای الغدیر این شهر با سفارش همگان به رعایت تقوای الهی و با اشاره به اینکه حدود ۷۵ سال قبل کشوری به نام اسرائیل وجود نداشت، اظهار داشت: با شیطنت و نیرنگ انگلستان و بعد هم حمایت آمریکا در سرزمین فلسطین مستقر و با زور و اسلحه تعداد زیادی از مردم فلسطین را به قتل رساندند، تعداد زیادی را آواره کردند و اسرائیلی که وجود نداشت را عضو دائمی سازمان ملل کردند و این در حالی است که در این مدت بحث شده که فلسطین عضو سازمان ملل باشد یا نباشد!

وی عنوان کرد: این قانون ظالمانه حق «وتو» که به چند کشور بعد از جنگ جهانی داده شده، از سوی آمریکا صورت می‌گیرد و حق مسلم مردم فلسطین را ضایع می‌کند، این در حالی است که دم از حقوق بشر می‌زنند، حقوق بشر را زیر پا می‌گذارند و سپس با پررویی و وقاحت دم از حقوق بشر می‌زنند.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد، بیان داشت: هر جای عالم را که ظلمی صورت‌گرفته و جنایتی شکل‌گرفته دست آمریکا آنجا هست.

حجت‌الاسلام شمسی فر در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از سپاه پاسداران مؤمن و مقتدر که افتخار «وعده صادق» را که از سوی مقام معظم رهبری داده شده بود را برای کشور عزیز عملیاتی کرد، گفت: سپاه با این اقدام دل ملت، جهان اسلام و همه آزادی‌خواهان عالم را شاد کرد.

وی با اشاره به ناتوانی اسرائیل و غرب در مقابل این عملیات سپاه پاسداران، بیان داشت: سه پدافند غیرعامل اسرائیل و گنبد آهنین اسرائیل و هواپیماهای آنها نتوانست مقابل این عملیات سپاه را بگیرند، این در حالی است که عظمت قدرت آتش لحظه‌ای ایران در حد پایین و محدود بود و اگر لازم باشد قدرت ایران را ببینند، آن موقع خواهند دید.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد با اشاره به شکستن لایه‌های متفاوت پدافندی، سردرگمی اسرائیل و حامیانش در مقابل این حمله و دقت و نظم و پیچیدگی این عملیات، گفت: اثرات روحی، روانی و فرسایشی بر دولت اسرائیل، نشان‌دادن ضعف آنها در برابر قدرت جمهوری اسلامی، تثبیت قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی، نواختن سیلی بر این رژیم کودک کش و وحشی و… از دیگر اثرات این عملیات سپاه پاسداران بوده است.

حجت‌الاسلام شمسی فر با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی از صلابت برخوردار است و حق خودش را می‌گیرد، همان‌طور که به آمریکا در عین الاسد سیلی زد، اینجا هم به اسرائیل سیلی زد، افزود: بزرگ‌ترین اشتباه و خطای راهبردی اسرائیل در این بود که کنسولگری ایران را زد، چون بهانه قانونی و مشروعیت را فراهم کرد تا ایران برای اولین‌بار از داخل کشور خودش باقدرت اسرائیل بزند.

وی ادامه داد: پیام این است که از این به بعد در هر گوشه‌ای از عالم منافع ایران، دیپلمات‌های ایران، کارشناسان نظامی ایران توسط هر کشوری هدف قرار گیرد جمهوری اسلامی از داخل خاک خودش آن‌چنان سیلی بر صورتشان خواهد زد که تا ابد فراموش نخواهند کرد.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد، ادامه داد: حالا که سردرگم و گیج شده‌اند، نمی‌دانند چه کاری انجام دهند، اگر بخواهند خطای دوم را تکرار کنند کار برای اسرائیل دشوار خواهد شد، این لطف خدا، عنایت امام‌زمان (عج) و ایمان به خداوند است که کار به جایی می‌رسد که ایران اینها را می‌زند، هیمنه آنها را می‌شکند و آنها نمی‌توانند کاری انجام دهند.

حجت‌الاسلام شمسی فر همچنین به سالروز تشکیل سپاه و دستاوردهای این نهاد در تأمین امنیت عمرانی، محرومیت‌زدایی، زیربنایی و… گفت: هیچ جای عالم این طور نیروهایی نظامی سراغ نداریم که از ایمان، صلابت و قدرت نظامی برخوردار باشند.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پژمان سبزی کردعلیوند

به این نوشته امتیاز بدهید!

پژمان سبزی کردعلیوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

  • ×