می‌توانستیم برنده مطلق باشیم


پاعلم 1400/03/19 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد می‌گوید: موقعیتی به فجر سپاسی ندادیم و می‌توانستیم برنده مطلق بازی باشیم.

عبدالله ویسی پس از پایان بازی با فجر شهید سپاسی که با تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: با توجه به حساسیت بازی در بالای جدول و امتیاز دادن رقیبان، موقعیت خوبی برای ما بود که بتوانیم نهایت استفاده را ببریم و ۳ امتیاز حساس را کسب کنیم اما روز خوب ما نبود.

وی ادامه داد: با اینکه احترام زیادی برای فجر شهید سپاسی قائلم اما هیچ موقعیتی به حریف ندادیم و می‌توانستیم برنده مطلق بازی باشیم.

ویسی اضافه کرد: متاسفانه این‌گونه نشد و مهاجمان ما در این دیدار خانگی فرصت‌های زیادی را از دست دادند و نتوانستیم پیروز شویم.

سرمربی خیبر خرم‌آباد گفت: امیدوارم که در بازی‌های بعدی جبران این دو امتیاز خانگی را داشته باشیم و بتوانیم این فرصت مهم را که از دست دادیم جبران کنیم.

وی تأکید کرد: اگر پیروز می‌شدیم خیلی خوب می‌شد و باید در بازی‌های آینده جبران کنیم و امیدواریم چنین روزی دیگر برای ما تکرار نشود.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ خیبر با این تساوی ۴۲ امتیازی شد و همچنان در رده هفتم قرار دارد و فجر شهید سپاسی شیراز نیز با ۴۴ امتیاز، چهارم است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پانزده − ده =

0 دیدگاه