» ورزشی » مورایس: بالاخره ثباتمان را نشان دادیم/ شاید بعدا هم اسم من را بیاورید
مورایس: بالاخره ثباتمان را نشان دادیم/ شاید بعدا هم اسم من را بیاورید
ورزشی

مورایس: بالاخره ثباتمان را نشان دادیم/ شاید بعدا هم اسم من را بیاورید

1403/01/29 10


سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از برتری در داربی اصفهان گفت: بازی ساده‌ای نبود. بالاخره در این بازی از خودمان ثبات نشان دادیم. شاید زمانی نیز باشد که اسم من را صدا می‌زنند؛ در حالی که مربی دیگری روی نیمکت است. از نظر من برای بالاآمدن نباید پا روی کسی بگذاریم.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ژوزه مورایس در نشست خبری پس از تقابل تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن در داربی فوتبالی اصفهان که با پیروزی یک بر صفر شاگردانش همراه شد، اظهار کرد: بازی ساده‌ای نبود. بالاخره در این بازی از خودمان ثبات نشان دادیم. ذوب‌آهن با توجه به اتفاقات اخیر از نظر احساسی بر ما برتری داشت؛ به بازیکنان بابت تلاش، کنترل خود بر بازی و اتفاقاتی که در دو بازی اخیر و جو پیرامون تیم داشتند، تبریک می‌گویم. در این بازی با نتیجه یک بر صفر پیروز شدیم که به نظر من لیاقت آن را داشتیم.

او در خصوص شرایط تیم سپاهان افزود: به عنوان یک سازمان‌ حرفه‌ای باید از پس این مشکلات بربیاییم. باید روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم و بهترین خودمان را ارائه دهیم. آرزو می‌کردیم در این بازی حمایت بیشتری داشته باشیم اما باز هم باید کارمان را به صورت حرفه‌ای انجام دهیم. به هر حال حتی چهره من هم موقع ترک زمین مانند بازنده‌ها بود.

مورایس تصریح کرد: از هوادارانی که در بازی امروز از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم. درک می‌کنم شرایط ساده نیست اما همه چیز قابل تغییر است. به هر حال، حتی وقتی ببرید، افرادی هستند که علیه شما هستند و حمایت نمی‌کنند و به همه این تفاوت‌ها احترام می‌گذارم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به برخی شعارها علیه او روی سکوها خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم این اتفاق برای اولین‌ بار در این باشگاه باشد اما شاید زمانی نیز باشد که اسم من را صدا بزنند؛ در حالی که مربی دیگری روی نیمکت است. نویدکیا دوست من و اسطوره باشگاه است. در آینده چرا که نه؟! از نظر من برای بالاآمدن نباید پا روی کسی بگذاریم. با هم بودن را بیشتر قبول می‌کنم و آرزو می‌کنم ارزش درست را برای همه قائل باشیم.

انتهای پیام 

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – اسماعیل ملک نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

اسماعیل ملک نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

  • ×