» آرشیو » موانع برای حضور مردم در مسائل اقتصادی برطرف شود/ لزوم رعایت حجاب |
آرشیو - اخبار

موانع برای حضور مردم در مسائل اقتصادی برطرف شود/ لزوم رعایت حجاب |

1403/01/24 10


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت‌الاسلام بهروز شمسی فر در خطبه‌های این هفته نمازجمعه خرم‌آباد در مصلای الغدیر این شهر در سخنانی با سفارش همگان به رعایت تقوای الهی، جایگاه انسان‌های متقی بهشت است.

وی با اشاره به استقبال مردم از برنامه‌های ماه مبارک رمضان و حضور پرشور مردم در نماز عید فطر، عنوان کرد: این نشانه این است که مردم متدین هستند و آموزه‌های دین را با عمق وجود قبول دارند.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد در ادامه سخنان خود با تأکید بر لزوم پیگیری برای تحقق شعار سال، بیان داشت: این نباید در حد شعار بماند، مقام معظم رهبری چندین سال است که مسائل اقتصادی را در نام‌گذاری سال محور قرار داده است.

حجت‌الاسلام شمسی فر، ادامه داد: در این راستا وظیفه مسئولان این است که در این زمینه برنامه‌ریزی کنند و زمینه حضور گسترده مردم را در مسائل اقتصادی فراهم کنند.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان موانع را بردارند و به‌صورت کارشناسی برنامه‌ریزی کنند، گفت: در این صورت بسیاری از مسائل و مشکلات اقتصادی کشور برطرف می‌شود.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد با تأکید بر لزوم اولویت‌بندی در مسائل اقتصادی از سوی مسئولان، تصریح کرد: تسهیل در تخصیص منابع بانکی و صدور مجوزها باید موردتوجه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام شمسی فر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی ناهنجاری‌های اجتماعی در سطح جامعه به‌خصوص در مسئله پوشش و حجاب، افزود: دشمن می‌خواهد این سنگر را بشکند و به این هم اکتفا نخواهد کرد، رعایت حجاب دستور دین است، آنهایی هم که پایبند به دین نیستند، باید بدانند که این قانون در کشور است و باید قانون را رعایت کرد در غیر این صورت شاهد هرج‌ومرج در جامعه خواهیم بود.

وی با تأکید بر اینکه نظم جامعه به رعایت قانون است، ادامه داد: عموم جامعه هم باید اقدام به امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر کنند.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد گفت: در این راستا نیاز به جدیت هست، هم در ادارات و هم در سطح جامعه.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پژمان سبزی کردعلیوند

به این نوشته امتیاز بدهید!

پژمان سبزی کردعلیوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

  • ×