معاون استاندار: تقویت پوشش تلفن همراه در ۲ آزادراه لرستان ضروری است


پاعلم 1400/09/01 دقیقه مطالعه
معاون استاندار: تقویت پوشش تلفن همراه در ۲ آزادراه لرستان ضروری است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ احمدرضا دالوند روز دوشنبه در رزمایش طرح زمستانی دستگاه های خدمات رسان استان اظهار کرد: وجود آزادراه پل زال – خرم‌آباد و آزادراه خرم‌آباد – بروجرد – اراک در لرستان و اداره آن توسط بخش خصوصی موجب شده است امکانات و تجهیزات کاملی در این محورها مستقر نشود و حتی در برخی نقاط پوشش تلفن همراه وجود ندارد که توجه ویژه به این محورها ضروری است.

وی با اشاره به خسارات سیل ۹۸ به جاده های لرستان گفت: باوجود تلاش های بسیار اما تاکنون برخی محورهای آسیب دیده از این حادثه کامل بازسازی نشده است.

وی اضافه کرد: همچنین تعمیرات و بازبینی ماشین آلات خدمات رسان و آموزش نیروهای مستقر در جاده و محورهای مواصلاتی لرستان برای ارایه خدمت بهتر به مسافران ضرورت دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان افزود: این استان در مسیر اصلی ترانزیت تهران به خوزستان و دسترسی به بنادر جنوب قرار دارد که این موقعیت بسیار مهم و خدمات رسانی در راستای تسهیل عبور و مرور را حساس کرده است.

دالوند بیان کرد: باتوجه به شروع فصل بارش باران و برف، باید آسایش و امنیت را به مسافران هدیه و با همدلی و هماهنگی در این مسیر حرکت کنیم چراکه موجب توسعه می‌شود.

طرح زمستانه دستگاه های خدمات رسان لرستان از ۲۰ آذر جاری تا ۲۰ اسفند ماه اجرا می شود.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

15 − 11 =

0 دیدگاه

Choose a style: