معاون آموزش پرورش لرستان: تعطیلی کلاس‌های حضوری با نظر شورای مدارس است


پاعلم 1400/08/17 دقیقه مطالعه
معاون آموزش پرورش لرستان: تعطیلی کلاس‌های حضوری با نظر شورای مدارس است


نصرالله بازگیران روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: آموزش دانش آموزان لرستانی بر اساس الگوی فعالیت های آموزشی و تربیتی شرایط کووید ۱۹، مطابق با ابلاغ وزارت آموزش و پرورش و با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا تدوین شده است.

وی با بیان اینکه در این راستا آموزش دانش آموزان استان در سه گروه در حال پیگیری و انجام است اظهار داشت: برای مدارس کم جمعیت عشایری و روستایی با تراکم ۱۵ نفر در هر کلاس، با توجه به مشکلات کمبود گوشی تلفن همراه هوشمند و سایر زیرساخت های آموزش مجازی از ابتدای مهرماه آغاز شد.

وی ادامه داد: همچنین آموزش مدارس مقطع دوم متوسطه با جمعیت ۳۰ تا ۳۰۰ نفر ابتدای مهر ماه از طریق شبکه شاد انجام شد که دانش آموزان طی هفته جاری بر اساس فرم خود ارزیابی، با رعایت تراکم پایین، گروه بندی و رعایت پروتکل های اجتماعی در کلاس های درس حاضر شدند.

بازگیران عنوان کرد: چگونگی حضور دانش آموزان و آموزش ترکیبی حضوری و مجازی آنها با تفویض اختیار به شورای مدارس بر اساس مقرارت و با هماهنگی فرمانداری های و شبکه بهداشت و درمان است.

وی گفت: آموزش حضوری مقطع ابتدایی و متوسطه اول نیز از ابتدای آذرماه براساس شیوه نامه های ابلاغی آغاز خواهد شد و در صورت برخورد با موج بعدی کرونا و وضعیت قرمز، بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا غیرحضوری خواهند شد.

۴۷ هزار دانش آموز لرستانی در مقطع دوم متوسطه مشغول تحصیل هستند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

1 × چهار =

0 دیدگاه

Choose a style: