مسیر درست رسانه ملی بازگشت به مردم است


پاعلم 1400/10/24 دقیقه مطالعه
مسیر درست رسانه ملی بازگشت به مردم است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ پیمان جبلی شامگاه جمعه ۲۴ دی ماه در اختتامیه جشنواره فیلم «عمار»، اظهار داشت: ایام سالگرد سردار دل‌ها را پشت سر گذاشتیم در حالی که در آستانه چهل و سومین پیروزی انقلاب هستیم. ضمن اینکه در حال تجربه کردن دغدغه‌های متفاوتی در جامعه از جنس‌های مختلف مثل دغدغه دین، فرهنگ، سیاست، معیشت و… هستیم.

وی تاکید کرد: این وضعیتی که در آن هستیم، سالگردی که پشت سر گذاشتیم و سالگردی که در پیش رو داریم یک اسم رمز دارد که آن مردم هستند.

رئیس سازمان صداوسیما، افزود: سردار حاج قاسم اقیانوسی از مردم را به جوش و خروش آورد، مردمی که بعد از انقلاب شاید یکی دو بار برای اعتراض‌ها و خواسته‌ها به خیابان‌ها نیامده بودند. مردمی که با تمام وجود خود توانستند رژیم شاهنشاهی را به سقوط برسانند، مردمی که دغدغه معیشت دارند و نگران هستند، کلید واقعی همین مردم هستند.

جبلی با بیان اینکه راه اساسی بازگشت به این اقیانوس برگشتن به مردم است، گفت: رسانه ملی امانت مردم در دست ماست، مردمی که اخلاق، دین، ایمان، تاریخ و همه چیز خود را به ما سپرده‌اند. برای قرار گرفتن رسانه ملی در مسیر درست خود، راه اساسی بازگشت به مردم است.

وی ادامه داد: من افتخار حضور در اینجا داشتم و به نظرم عمار یکی از راه‌حل های دغدغه‌های مردم است. هم مردم به عنوان موضوع، هم به عنوان هدف نهایی و ابزار رفع مشکلات هستند. همان مردمی که انقلاب را به پیروزی رساندند، همان مردمی که در غم حاج قاسم بودند، مهم این است که ما مردم و خودمان را باور کنیم تا زمانی که این ایمان را به مردم نداشته باشیم مشکلی حل نمی‌شود.

رئیس سازمان صداوسیما، خاطرنشان کرد: از عیادت نادر طالب‌زاده در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) به اینجا می‌آیم، حالشان خوب بود و امیدوارم حالشان بهتر هم شود.

 
منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – احمد بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هشت + 11 =

0 دیدگاه

Choose a style: