مرکز غربالگری سرطان بروجرد با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود


پاعلم 1400/04/17 دقیقه مطالعه
iOS 14


” دکتر محمدرضا نیکبخت ” روز پنجشنبه در آیین افتتاح دفتر هیات مدیره موسسه خیریه محکم (جراحی ناهنجاری های کودکان) در سالن فرمانداری شهرستان بروجرد افزود: در راستای توسعه بخش درمان بروجرد ای سی یو بیمارستان چمران راه اندازی شده است.

وی بیان کرد: در راستای توسعه بخش بهداشت و درمان بروجرد و همچنین با هدف رفاه بیماران ظرفیت ای سی یو بیمارستان آیت الله بروجردی این شهرستان افزایش یافته است.

دکتر نیکبخت اظهار داشت: هشت دستگاه سی تی اسکن برای استان گرفته شده و نهمین سی تی اسکن استان و سومین سی تی اسکن برای بروجرد اختصاص می یابد که در سال ۱۴۰۰ نصب خواهد شد بروجرد به آنژیو و سی تی آنژیو نیاز دارد که اقدامات لازم در این زمینه انجام شده تا مردم با نرخ دولتی بتوانند. از این امکانات استفاده کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: در راستای خریداری دارو برای مقابله با کرونا هزینه های زیادی صورت گرفته است به طوری که فقط برای آمپول رمدسیویر ۱۴۶میلیارد و ۷۵۳میلیون تومان هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ دفتر موسسه خیریه محکم (جراحی ناهنجاری های کودکان) با حضور مدیرعامل این موسسه، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و جمعی از مسوولان شهرستانی افتتاح شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پنج × 3 =

0 دیدگاه