مراکز کارآفرینی در تمام شهرهای لرستان راه اندازی می شود


پاعلم 1400/10/27 دقیقه مطالعه
مراکز کارآفرینی در تمام شهرهای لرستان راه اندازی می شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حشمت الله معتمدی روز دوشنبه در افتتاحیه نمایشگاه” بانوی ایرانی اسلامی” در سازمان تبلیغات اسلامی لرستان بیان کرد: هدف از ایجاد این مراکز وصل کردن کارآموزان آموزش دیده به حوزه‌های کسب و کار است و دستگاه‌های حمایتی و منابع پرداخت تسهیلات در کنار این مراکز قرار می‌گیرند.

ووی اظهار داشت: زنجیره اشتغال و تولید، حلقه‌های مختلف از جمله بازاریابی و وصل آموزش‌های مهارتی به بازار دارد که در این راستا نمایشگاه‌ها از اهمیت بالقوه ای برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه” بانوی ایرانی اسلامی” جهت ارائه توانمندی‌های بانوان تشکیل شده است، عنوان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای جامعه هدف گسترده‌ای دارد که یکی از آنها بانوان هستند و طیف گسترده آنان افراد آسیب دیده اجتماعی، زنان خانه دار و فعال در محیط‌های فرهنگی است.

معتمدی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های فنی و حرفه ای در حوزه بانوان بیشتر بر کاهش آسیب‌های اجتماعی متمرکز است، افزود: در بخش خصوصی نیز عمده کار روی آموزش و ارائه مهارت‌ها متمرکز شده است.

همچنین مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی لرستان در این مراسم بیان کرد: در این نمایشگاه تلاش شده است مقام، جایگاه و شخصیت اجتماعی زن معرفی شود.

حجت الاسلام مهدی قدرتی افزود: هفته بانوی ایرانی اسلامی یک کار ابداعی بود و بنا داریم برنامه‌های این هفته را برای سال‌های بعد پرشورتر برگزار کنیم.

این نمایشگاه تا دوم بهمن برای بازدید عموم دایر است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =

Rating*