» ورزشی » مددی: مشکلات ورزشگاه آزادی همچنان پابرجاست
مددی: مشکلات ورزشگاه آزادی همچنان پابرجاست
ورزشی

مددی: مشکلات ورزشگاه آزادی همچنان پابرجاست

1402/12/11 00


مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: آزادی چون ورزشگاه بزرگ‌ کشور است امیدوارم مسئولین امر توجه جدی درباره وضعیت آزادی داشته باشند. هنوز مشکلات و دغدغه‌های آزادی تمام نشده‌اند و جا دارد تلاش مضاعفی صورت بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ احمدی مددی درباره وضعیت باشگاه پیکان گفت: در حوزه قهرمانی روند خوبی داریم حضورمان در پلی‌آف قطعی شده است. در حوزه فوتبال هم اگر داوری‌ها اذیت نکند، شرایطمان بهتر از این خواهد بود.

مدیرعامل پیشین ورزشگاه آزادی درباره وضعیت این ورزشگاه اظهار کرد: آن زمان که مسئولیت آزادی را بر عهده داشتم دغدغه زیادی داشتم و نامه‌نگاری‌های زیادی با مسئولان درباره وضعیت آزادی انجام دادم که شرایط مناسبی از نظر برق، سکوها و زیرساخت‌ها نداریم و مشکلات زیادی داریم که البته تصور می‌کنم این مشکلات هنوز به طور کامل مرتفع نشده است.

او ادامه داد: آزادی چون ورزشگاه بزرگ‌ کشور است امیدوارم مسئولین امر توجه جدی درباره وضعیت آزادی داشته باشند. هنوز مشکلات و دغدغه‌های آزادی تمام نشده‌اند و جا دارد تلاش مضاعفی صورت بگیرد. آن زمان که من بودم بحث زیرساخت برق را شروع کردیم. بودجه آن مصوب شد، بحث موتورخانه‌های پنج سالن را و مرکزی را شروع کردیم اما برای سکوها اقدام نشد، کارهای زیرساختی زیادی در آزادی وجود دارد که باید به مرحله اجرا دربیاید.

مددی در پایان گفت: آن زمان که من بودم در بحث بازسازی آزادی مشکل بودجه وجود داشت ولی بعد شنیدم منابع مالی خوبی برای بازسازی آزادی تخصیص داده شد. امیدوارم مسئولین بودجه بهتری تخصیص بدهند تا ورزشگاهی که عمرش به مدت نیم‌قرن است و مردم خاطرات خوبی مردم از آن دارند زودتر بازسازی شود.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی زاده

به این نوشته امتیاز بدهید!

حجت بساطی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =

  • ×