مدارس نورآباد به همت گروه‌های جهادی بسیج دانش‌آموزی بهسازی شد


پاعلم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ دقیقه مطالعه
مدارس نورآباد به همت گروه‌های جهادی بسیج دانش‌آموزی بهسازی شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم، علی احمدی در جلسه‌ای با محوریت «توانمندسازی مدیران مقاطع تحصیلی» در سالن اداره ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت: مدیران محور تحول در آموزش و پرورش هستند و اگر ما به دنبال تغییر و تحول در آموزش و پرورش هستیم توجه ما به جایگاه مدرسه و معلم باید خاص باشد. مدیران باید با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر مدرسه را به جایگاه اصلی خود هدایت کنند.

احمدی به بهسازی مدارس، آسفالت حیاط و ایزوگام سقف و رنگ آمیزی کلاس‌های مدارس سطح شهر و روستا توسط گروه‌های جهادی بسیج دانش آموزی اشاره کرد.

وی موضوع رتبه بندی معلمان را به عنوان مطالبه بسیار مهم آنان مطرح کرد و افزود: این طرح مهم بالاخره بعد از ۱۱ سال در دولت جدید با کمترین زمان ممکن اجرایی شد و معلمین عزیز از مزایای آن بهره مند شدند.

مدیر آموزش و پرورش نورآباد ادامه داد: کار معلمی به گونه‌ای است که با بزرگترین و مهمترین سرمایه هر خانواده‌ای سر و کار دارد و تربیت نسل آینده این کشور بر دوش معلم است. کم کاری در این زمینه به جامعه و خودمان آسیب خواهد زد؛ لذا مسائل معیشتی و مشکلات مختلف از جمله نبود فضا و امکانات مناسب نباید معلم را از انجام وظیفه اصلی غافل کند.

احمدی یادآور شد: از مسائل مهمی که بدان مبتلا هستیم آسیب‌های اجتماعی است که غفلت از آن هزینه جبران ناپذیری بر دوشمان خواهد گذاشت. در صدر برنامه سالانه مدارس رسیدگی به موضوع آسیب‌های اجتماعی گنجانده شود و همکاران متخصص در این حوزه به کار گرفته شود.

وی در ادامه به این نکته پرداخت که ما معلمین رسالت محوریم و رسالتمان تربیت نسلی از دانش آموزان است که امروز مورد هجوم فرهنگی دشمن قرار گرفته اند، تمام توان خودمان را به کار می‌گیریم تا این نسل کمترین آسیب را داشته باشد.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پلدختر

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

Rating*

Choose a style: