» آرشیو » لزوم تهیه بسته همه‌جانبه ویژه جمع‌آوری معتادان متجاهر
لزوم تهیه بسته همه‌جانبه ویژه جمع‌آوری معتادان متجاهر
آرشیو - اخبار

لزوم تهیه بسته همه‌جانبه ویژه جمع‌آوری معتادان متجاهر

1402/07/13 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان گفت: باید یک بسته همه‌جانبه برای معتادان متجاهر که جمع‌آوری می‌شوند در نظر گرفته شود که این معتاد از نظر روحی، روانی، جسمی، مهارتی و … از یک نقطه به نقطه‌ای بالاتر برسد.

فرهاد زیویار دوازدهم مهر ماه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ما اینجا جمع شدیم که به یک ایده واحد برسیم که ظرفیت‌ها در این راه استفاده شود.

وی ادامه داد: امکانات وجود دارد و همه مصمم به انجام کار هستیم، تمام مدیران باید در جلسه حضور داشته باشند.

زیویار افزود: لازم است کارگروهی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دبیری شورای هماهنگی با مواد مخدر لرستان با حضور ستاد استانداری، سپاه، فراجا، زندان‌ها، بهزیستی، کمیته امداد، تبلیغات و علوم پزشکی، سازمان برنامه و بودجه و … تشکیل شود که تصمیم‌گیری لازم انجام شده و بسته پرسنلی، درمانی، پوششی و … تهیه شود.

وی بیان کرد: ایده‌ای که مطرح می‌شود از فرآیند جمع‌آوری تا کارهایی که در جمع‌آوری لازم است، فرایند بعدی گرم‌خانه است که باید کم و کسر آن مشخص شود، اقدامات بعدی غربالگری و … است که باید زیرنظر باشد.

زیویار تأکید کرد: باید یک بسته برای معتادان متجاهر که جمع‌آوری می‌شوند در نظر گرفته شود که این معتاد از نظر روحی، روانی، جسمی، مهارتی و … از یک نقطه به نقطه‌ای بالاتر برسد.

استاندار لرستان بیان کرد: بنا داریم تا اواسط آبان اقدامات عملی در این رابطه آغاز شود.

انتهای پیام 

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

علی بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =

  • ×