فعالیت ۱۰۰ شورای امر به معروف و نهی از منکر در لرستان


پاعلم 1400/06/11 دقیقه مطالعه
فعالیت ۱۰۰ شورای امر به معروف و نهی از منکر در لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر لرستان از فعالیت ۱۰۰ شورای امر به معروف و نهی از منکر در استان خبر داد.

حجت‌الاسلام و المسلیمن رضا حقیان در اختتامیه جشنواره نماز جمعه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ستاد امر به معروف و نهی از منکر که دهم شهریورماه در مصلی الغدیر برگزار شد، اظهار کرد: در هفته امر به معروف و نهی از منکر ۲۴۰ برنامه با موضوعات مختلف در لرستان برگزار شد.

وی تصریح کرد: از بین این برنامه‌ها چند برنامه استانی داشتیم با همکاری بسیار ارزشمند مدیرکل آموزش‌وپرورش در کانون پرورش فکری کودکان جشنواره خوشنویسی، مسابقه فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان و کتاب‌خوانی برگزار شد.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر لرستان خاطرنشان کرد: مشارکت دستگاه‌های اجرایی و نهادها بستر نهادینه‌سازی و ارتقای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

حقیان اضافه کرد: ۱۰۰ شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات کل، نهادها، دانشگاه، بانک و بیمارستان‌های این استان فعال است.

وی بیان کرد: در حوزه آموزش این شوراها در سال ۹۹ بیش از ۱۸ کارگاه و امسال نیز تاکنون ۱۹ کارگاه با هدف فعال‌سازی و آموزش سیاست‌های امر به معروف و نهی از منکر برگزار شده است.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر لرستان ادامه داد: در هفته عفاف و حجاب ۳۲ برنامه در استان برگزار شد در شهرستان‌ها تجلیل از برندگان جشنواره‌های و مسابقات مختلف و … انجام شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :