» آرشیو » فعالیت و مشاوره کلینیک «کسب‌وکار» در شهرک‌های صنعتی لرستان
آرشیو - اخبار

فعالیت و مشاوره کلینیک «کسب‌وکار» در شهرک‌های صنعتی لرستان

1402/07/11 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم، فرزاد محمدی در حاشیه جلسه کلینیک کسب‌وکار لرستان، اظهار داشت: جلسه کلینیک کسب‌وکار با حضور اعضای هیئت‌امنای کلینیک باهدف ساماندهی مرکز کسب‌وکار در محل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تشکیل شد.

وی عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد علاوه بر حضور کلینیک‌های سیار در شهرک‌های استان به‌صورت متمرکز یک جلسه ماهیانه در مرکز کسب‌وکار با دعوت از کل صنعتگران استان تشکیل شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، بیان داشت: یکی از فعالیت‌های عمده در زمینه تجاری‌سازی محصولات و خدمات، انجام فعالیت‌هایی است که به توسعه فرایندهای کسب‌وکار شرکت‌ها و افراد کارآفرین و ایده‌پرداز کمک کند.

محمدی، ادامه داد: همچنین کلینیک کسب‌وکار استان لرستان باهدف کمک و ارتقای توانمندی‌های فردی، گروهی و سازمانی و همچنین توسعه محصولات و خدمات شرکت‌ها و افراد خلاق و کارآفرین در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است، لذا این مرکز درصدد است تا با بهره‌گیری از مشاوران و صاحب‌نظران خبره در زمینه‌های تخصصی مختلف تسهیل گر این موضوع باشد، در این بخش خدمات مختلف در حوزه آموزش‌های کاربردی در زمینه کسب‌وکار و نیز مشاوره در موضوعات مختلف و مرتبط با مسائل سازمانی و عارضه‌یابی آنها ارائه می‌شود.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پلدختر

به این نوشته امتیاز بدهید!

پاعلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هشت =

  • ×