فعالیت تالارهای پذیرایی الیگودرز با ظرفیت محدود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز خواهد بود


پاعلم 1400/08/13 دقیقه مطالعه
فعالیت تالارهای پذیرایی الیگودرز با ظرفیت محدود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز خواهد بود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون فرماندار الیگودرز گفت: فعالیت تالارهای پذیرایی شهرستان با ظرفیت محدود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز خواهد بود.

منصور رضایی در جلسه بررسی وضعیت فعالیت تالارها و اماکن عمومی در شرایط نارنجی کرونا که امروز ۱۳ آبان‌ماه برگزار شد، با اشاره به اینکه فعالیت تالارهای در شهرستان با ظرفیت محدود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز است، اظهار کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از یک‌سوم ظرفیت، استفاده از لوازم یک‌بارمصرف، استفاده از ماسک و دست‌کش و واکسیناسیون کارکنان برای فعالیت تالارهای پذیرایی الزامی است.

وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت نامناسب بیماری کرونا شهرستان و احتمال ورود به پیک ششم، متصدیان تالارهای پذیرایی در راستای صیانت از سلامت شهروندان، موظف به رعایت کلیه موارد و نکات بهداشتی هستند.

معاون سیاسی فرمانداری خاطرنشان کرد: فعالیت این واحدها از سوی تیم‌های بازرسی و نظارتی متشکل از ادارات میراث فرهنگی، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و نمایندگان اتحادیه رصد خواهد شد و در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

رضایی اضافه کرد: از مردم شهرستان درخواست داریم از حضور در تجمعات نامتعارف خودداری کرده و در صورت حضور در تجمعات ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی، نسبت به انجام واکسیناسیون خود در اسرع وقت اقدام کنند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

5 × سه =

0 دیدگاه

Choose a style: