فرمانده سپاه لرستان:ایستادگی دربرابر زورگویان از دستاوردهای انقلاب است


پاعلم 1400/08/29 دقیقه مطالعه
فرمانده سپاه لرستان:ایستادگی دربرابر زورگویان از دستاوردهای انقلاب است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سردار “مرتضی کشکولی” روز شنبه در آیین تجلیل از جهادگران بسیجی لرستان در مصلی الغدیر خرم‌آباد اظهار داشت: ثبات، امنیت و حفظ تمامیت ارضی ابتدایی ترین دستاورد انقلاب اسلامی می‌باشد.

وی گفت: اکنون در عرصه علم، فناوری و ایجاد زیر ساخت ها حیاتی با حضور مردم و جوانان کشور پیشرفت های چشمگیری داشته است و اگر کشور ما قدرت پهبادی ، موشکی و هسته ای در منطقه بوده و یا در کرونا توانستیم واکسن تولید کنیم به واسطه استفاده از ظرفیت های مردمی، گروه های جهادی و انقلابی است.

به گفته وی سومین دستاورد انقلاب اسلامی به اوج رساندن مشارکت مردمی در مسائل سیاسی است.

 فرمانده سپاه لرستان بیان کرد: ارتقا بصیرت سیاسی و دشمن شناسی دیگر دستاورد انقلاب اسلامی است و خوشبختانه امروز مردم ایران بصیرترین، آگاه ترین و روشن ترین هستند.

سردار کشکولی با اشاره به اینکه عدالت در کشور برقرار است و گفت: با گذشت بیش از ۳۰ سال از دفاع مقدس تمام توان نیروهای جهادی در مناطق محروم جهت محرومیت زدایی انجام می‌شود و اکنون هشت دهستان لرستان با ضریب محرومیت ۹ به ضریب محرومیت چهار رسیده است.

وی افزایش معنویت و سیر تکاملی را دیگر دستاورد انقلاب دانست و افزود: یک چهارم جمعیت لرستان بسیجی هستند و بیش از ۴۰۰ گشت رضویون در کنار نیروی انتظامی بدون هیچ چشمداشتی جهت برقراری امنیت و مقابله با سارقان در محلات به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. 

وی بیان کرد: امروز ماهیت گروههای جهادی اخلاص و ایثار است و همچنین فلسفه وجودی آنها کمک به نیازمندان و خیرخواهی است . 

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پانزده + 8 =

0 دیدگاه

Choose a style: