فرصت یک‌ماهه برای تدوین برنامه مبارزه با مواد مخدر در لرستان


پاعلم ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ دقیقه مطالعه
فرصت یک‌ماهه برای تدوین برنامه مبارزه با مواد مخدر در لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرهاد زیویار امروز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، اظهار داشت: وظیفه مدیریت و نظارت بر تدوین کلیات برنامه مبارزه با مواد مخدر به معاون سیاسی امنیتی استاندار محول می‌شود.

وی ادامه داد: در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ساماندهی معتادان و مبارزه با مواد مخدر ظرف یک ماه می‌بایست کلیات برنامه از جمله تدوین برنامه‌ها، امکانات و اعتبارات موردنیاز و راهکارها و پیشنهادها برای پیشبرد برنامه‌ها را برای تصمیم‌گیری نهایی در جلسهٔ شورای هماهنگی اعلام کنند.

استاندار لرستان، عنوان کرد: انتظار داریم در این برنامه از تجربیات قبلی، کارشناسان و محققین این موضوع و نقطه‌نظرات و پیشنهادهای مسئولان سایر دستگاه‌ها نیز استفاده شود.

زیویار، تأکید کرد: در این برنامه مدون شده می‌بایست بسته کامل برنامه‌ریزی برای درمان و مدیریت معتادان از ابعاد جسمی، روحی و روانی و مهارتی کاملاً موردنظر قرار گیرند.

وی تصریح کرد: تمامی فرایندهای مدیریت معتادان شامل جمع‌آوری، تجهیز گرم‌خانه‌ها، پروتکل‌های غربالگری سلامت و ایجاد زمینه بازگشت به حرفه، کار و نهایتاً اجتماع نیز باید مدنظر قرار گیرند.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پلدختر

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

Rating*

Choose a style: