» آرشیو » فرصت یک‌ماهه برای تدوین برنامه مبارزه با مواد مخدر در لرستان
آرشیو - اخبار

فرصت یک‌ماهه برای تدوین برنامه مبارزه با مواد مخدر در لرستان

1402/07/12 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرهاد زیویار امروز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، اظهار داشت: وظیفه مدیریت و نظارت بر تدوین کلیات برنامه مبارزه با مواد مخدر به معاون سیاسی امنیتی استاندار محول می‌شود.

وی ادامه داد: در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ساماندهی معتادان و مبارزه با مواد مخدر ظرف یک ماه می‌بایست کلیات برنامه از جمله تدوین برنامه‌ها، امکانات و اعتبارات موردنیاز و راهکارها و پیشنهادها برای پیشبرد برنامه‌ها را برای تصمیم‌گیری نهایی در جلسهٔ شورای هماهنگی اعلام کنند.

استاندار لرستان، عنوان کرد: انتظار داریم در این برنامه از تجربیات قبلی، کارشناسان و محققین این موضوع و نقطه‌نظرات و پیشنهادهای مسئولان سایر دستگاه‌ها نیز استفاده شود.

زیویار، تأکید کرد: در این برنامه مدون شده می‌بایست بسته کامل برنامه‌ریزی برای درمان و مدیریت معتادان از ابعاد جسمی، روحی و روانی و مهارتی کاملاً موردنظر قرار گیرند.

وی تصریح کرد: تمامی فرایندهای مدیریت معتادان شامل جمع‌آوری، تجهیز گرم‌خانه‌ها، پروتکل‌های غربالگری سلامت و ایجاد زمینه بازگشت به حرفه، کار و نهایتاً اجتماع نیز باید مدنظر قرار گیرند.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پلدختر

به این نوشته امتیاز بدهید!

پاعلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 11 =

  • ×