فراخوان حمایت از ایده‌های استارتاپی دانش‌آموزی در حوزه توسعه فناوری‌های آموزشی


پاعلم 1401/11/04 دقیقه مطالعه
فراخوان حمایت از ایده‌های استارتاپی دانش‌آموزی در حوزه توسعه فناوری‌های آموزشی


به گزارش پایگاه خبری پاعلم و به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، «نخستین رویداد کسب‌وکاری و استارتاپی ‌م‌ًنو» برای حمایت از ایده‌های نوآورانه دانش‌آموزان و تبدیل آنها به کسب‌وکارهای واقعی برگزار می‌شود.

این رویداد که با حمایت و مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و توسط مجتمع آموزشی مفید برگزار می‌شود، استفاده بهینه از توانمندی‌ها و ایده‌های نوآورانه استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برای توسعه فناوری‌های آموزشی را هدف قرار داده است.

محورهای مدنظر برای ارسال آثار «ارائه روش‌های به‌روز فناوری آموزشی»، «طراحی و تولید نرم‌افزارهای یکپارچه مدارس(ERP مانند پیام‌رسان، امور اداری، امور حسابداری و غیره)»، «توانمندسازی و آموزش دانش‌آموزان و معلمان»، «ارزیابی روانی و شناختی برای هدایت صحیح دانش‌آموزان و ارزیابی آنها»، «ارزیابی روانی و شناختی معلمان و مدیران»، «تولید محتوای تعاملی و آموزش ترکیبی»، «هدایت تحصیلی دانش‌آموزان و استعدایابی» و «تحلیل داده‌های مدارس و دانش‌آموزان» است.

مجموعه‌های توانمندی که ایده کاربردی در حوزه‌های یاد شده دارند می‌توانند برای ارسال آثار خود تا 20 بهمن‌ماه سال 1401 به وبگاه مجتمع نوآوری مفید مراجعه کنند.

پایان پیام/


 
منبع: فارس

پایگاه خبری پاعلم – پلدختر

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =

Rating*

Choose a style: