عملیات اجرایی سالن ۲ هزار نفری دورود با حضور وزیر ورزش آغاز شد


پاعلم 1400/08/22 دقیقه مطالعه
عملیات اجرایی سالن ۲ هزار نفری دورود با حضور وزیر ورزش آغاز شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ از روابط عمومی ورزش و جوانان لرستان، سالن ورزشی ۲ هزار نفری شهرستان دورود با مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع و یکهزار و ۷۰۰ متر مربع محدوده داخل سالن، قابلیت میزبانی رقابت های ملی و بین المللی را خواهد داشت.

اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری از این سالن ۴۰ میلیارد تومان برآورد شده که اعتبار مصوب آن برای آغاز طرح ۲میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان می باشد.

گفتنی است سجادی در سفر به دورود از ورزشگاه چغابهرام این شهرستان نیز بازدید کرد، این ورزشگاه پنج هزار نفری در سال ۹۱ با کارفرمایی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کلنگ زنی شده است.

این پروژه در مساحتی به اندازه ۱۴ هزار مترمربع مربع احداث شده است و زیربنای فضای سرپوشیده آن نیز یکهزار و ۳۰۰ مترمربع می باشد، که دارای یک زمین چمن مصنوعی به متراژ هشت هزار متر مربع، پیست دو و میدانی، سکوی تماشاگران، ۲ رختکن به مساحت ۳۶۰ متر مربع و سرویس بهداشتی است.

این دومین سفر سجادی به لرستان در زمان تصدی وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم می باشدکه کلنگ زنی، افتتاح و بازدید از چند طرح ورزشی و دیدار با برخی ورزشکاران استان از برنامه های این سفر یک روزه است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

سه × یک =

0 دیدگاه

Choose a style: