شهروندان باید به صورت عادلانه از حقوق اجتماعی و سایر خدمات عمومی برخوردار باشند


علی بساطی نظری ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ دقیقه مطالعه
شهروندان باید به صورت عادلانه از حقوق اجتماعی و سایر خدمات عمومی برخوردار باشند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان گفت: همه شهروندان باید به صورت عادلانه از حقوق اجتماعی و سایر خدمات عمومی برخوردار باشند.

 فرهاد زیویار شامگاه بیست و هفتم شهریور ماه در دیدار با رئیس  و اعضای انجمن نابینایان و کم بینایان لرستان، ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از انجمن نابینایان استان و  بررسی مشکلات آنان بر ضرورت حمایت بیش از پیش از این قشر برای حضور بیشتر روشندلان در جامعه تاکید و اظهار کرد: معتقدم که تک تک نابینایان همچون دیگر خواهران و برادران ما عضوی از اعضای جامعه هستند و ما از هیچ تلاشی جهت رفاه روشندلان دریغ نخواهیم کرد زیرا  همه شهروندان باید به صورت عادلانه از حقوق اجتماعی و سایر خدمات عمومی برخوردار باشند.

وی با اشاره به این مطلب که مجموعه مدیریت استان هیچ تبعیضی را میان شهروندان نمی پذیرد، خاطرنشان کرد: به همین علت تاکید می‌کنم با مشورت گرفتن از اعضای انجمن نابینایان استان راهکارهایی به منظور رفاه و حضور بیشتر روشندلان در همه حوزه‌ها و به ویژه حوزه‌های فرهنگی و ورزشی تعریف کرده و اجرا کنیم.

در این جلسه گزارشی از عملکرد انجمن و موفقیت‌های کسب شده در سطح کشور توسط رئیس انجمن به استاندار لرستان ارائه شد و مشکلات این حوزه مورد بررسی قرار گرفت.

 رئیس انجمن نابینایان و کم بینایان لرستان  در این دیدار ضمن برشمردن مشکلات و دغدغه‌های پیش روی نابینایان خواستار رسیدگی به آن‌ها شد و استاندار ضمن قول مساعد به اعضای انجمن،   بصورت تلفنی با برخی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان خواستار رسیدگی، پیگیری و حل مشکلات روشندلان شد.
 انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 5 =

Rating*

Choose a style: