» خبر » اخبار » شهدا چراغ راه آیندگان هستند
شهدا چراغ راه آیندگان هستند
اخبار

شهدا چراغ راه آیندگان هستند

1403/01/31 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: شهدا چراغ راه آیندگان هستند.

عزت الله سپهوند در حاشیه دیدار با خانواده شهید سید عباس صالحی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز به اتفاق جمعی از دانشگاهیان پیام نور لرستان توفیقی حاصل شد که خدمت خانواده شهید صالحی برسیم.

وی خاطرنشان کرد: برکتی که از این دیدار حاصل می‌شود توشه راهمان باشد که بتوانیم بهتر به جامعه دانشگاهیان استان خدمت کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان اضافه کرد: یک دین این خانواده بر گردن تک تک مردم ایران دارند و ایران هم مردمی دارد که قدردان هستند و خود را مدیون خون این شهیدان می‌دانند.

سپهوند بیان کرد: غیرت همرزمان شهید صالحی روزبهانی تا به جایی بود که با تحقق وعده صادق مقام معظم رهبری سیلی محکمی را به نشانه انتقام خون شهدا بزرگ رقم زدند و جهان معاصر را فضای متفاوتی قبل از این حمله صادق کردند.

وی شهدا را چراغ راه آیندگان دانست و خاطرنشان کرد: همه ما می‌توانیم با تداوم حرکت آنان به قله‌های سعادت و کمال دست یافته و مسیر توسعه و پیشرفت کشور را هموار کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان بیان کرد: این‌ها به برکت خون شهدا در تراز شهید صالحی و همرزمان به عنوان مدافعین حرم و حریم هست و امروز کمترین کاری که می‌توانستیم بکنیم این بود که برای قدردانی از این خانواده بزرگ خدمت برسیم که عرض ادب، ارادت و تسلیتی برای آنها داشته باشیم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

  • ×