» خبر » اخبار » سپاه با حمله به رژیم صهیونیستی جهان اسلام را شاد کرد
سپاه با حمله به رژیم صهیونیستی جهان اسلام را شاد کرد
اخبار

سپاه با حمله به رژیم صهیونیستی جهان اسلام را شاد کرد

1403/01/31 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به رژیم صهیونیستی، این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهروز شمسی‌فر امروز سی‌و یکم فروردین‌ماه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم‌آباد، اظهار کرد: سال‌ها پیش کشوری به نام رژیم صهیونیستی وجود نداشت و با حمایت انگلیس و آمریکا در سرزمین فلسطین این سرزمین را غصب کردند و تعداد زیادی از مردم را به قتل رساندند.

وی خاطرنشان کرد: امروز آمریکا حق مردم فلسطین را ضایع می‌کند و حقوق بشر را زیرپا می‌گذارد، لذا در هر جای دنیا ظلمی رخ داده، دست آمریکا در آنجا دیده می‌شود.

امام جمعه موقت خرم‌آباد اضافه کرد: حق وتویی که ظالمانه به چندین کشور داده شده و هر بار آمریکا حق مسلم فلسطین را ضایع می‌کند و حقوق بشر را زیر پا می‌گذارد.

شمسی‌فر بیان کرد: آمریکا و ایادی آن همواره علیه مسلمانان در سراسر جهان توطئه کرده و آن‌ها را به قتل رسانده و سرزمین‌هایشان را به غارت می‌برند.

وی ادامه داد: سپاه با عملیات وعده صادق، افتخاری را آفریدند و با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

امام جمعه موقت خرم‌آباد تصریح کرد: ناتوانی رژیم صهیونیستی و غرب در این عملیات بسیار مشهود بود، همه آن‌ها به کمک رژیم صهیونیستی آمده بودند ولی موفق نشدند و ایران از کمترین توان موشکی خود استفاده کرد و پیروز شد.

شمسی‌فر اظهار کرد: تثبیت قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی، نواختن سیلی بر رژیم کودک‌کش وحشی از اهداف مهم این عملیات بود و امروز جمهوری اسلامی ایران به هر اقدام دشمن، پاسخ می‌دهد و شورای امنیت بداند که ایران اجازه نمی‌دهد تا شورای امنیت حق او را ضایع کند.

وی خاطرنشان کرد: عملیات وعده صادق این پیام را برای رژیم صهیونیستی و دیگر دشمنان داشت که چنانچه در هر گوشه عالم منافع ایران، دیپلمات‌ها و کارشناسان نظامی هدف قرار بگیرد، جمهوری اسلامی از داخل خاک خودش آنچنان سیلی محکمی را به آن‌ها می‌زند که تا ابد فراموش نخواهند کرد.

شمسی‌فر بیان کرد: دوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران است، این شجره طیبه در حوزه‌های مختلف عمرانی، زیرساختی، محرومیت‌زدایی و … غرورآفرین و نقش‌آفرین است.

وی ادامه داد: پنجم اردیبهشت سالروز شکست آمریکا در طبس است که قدرت خدا این بود که طوفان شن، هلیکوپترهای آنان را سرنگون کرد.

گفتنی است، راهپیمایی جمعه خشم مردم لرستان در حمایت از عملیات غرورآمیز وعده صادق با حضور باشکوه و گسترده نمازگزاران برگزار شد.

مردم شهرها و روستاهای لرستان امروز پس از برگزاری نمازجمعه با حضور گسترده خود ضمن محکومیت جنایات نابخشودنی و تداوم نسل‌کشی رژیم جنایتکار صهیونیستی با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا« و «مرگ بر اسراییل» خواستار توقف کشتار رژیم جعلی و آتش‌بس فوری در باریکه غزه شده و حمایت خویش را از عملیات غرور آفرین «وعده صادق» در تنبیه رژیم متجاوز صهیونیستی اعلام کردند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

  • ×