» خبر » اخبار » سپاه از ایده‌های جهش تولید و نقش مشارکت مردم حمایت می‌کند
سپاه از ایده‌های جهش تولید و نقش مشارکت مردم حمایت می‌کند
اخبار

سپاه از ایده‌های جهش تولید و نقش مشارکت مردم حمایت می‌کند

1403/01/25 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از حمایت از ایده‌های جهش تولید و نقش مشارکت مردم خبر داد و گفت: مقرر شد طی یک ماه این ایده‌ها شناسایی و از آن‌ها حمایت شود.

سردار نعمت‌اله باقری امروز ۲۵ فروردین‌ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان، اظهار کرد: شعار امسال نیز با شعارهای سال قبل مقام معظم رهبری یک پیوستگی دارد که اگر ما از همان ابتدا در حوزه‌های مختلف آن را محقق می‌ساختیم، امروز با مشکلات کمتری مواجه بودیم.

وی با اشاره به اینکه شاه کلید اصلی برای تحقق شعار امسال مردم هستند، بیان کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون مردم با حضور همیشگی خود در صحنه، موفقیت‌های بی‌شماری را رقم زده‌اند.

سردار باقری با تاکید بر مردمی کردن اقتصاد، بیان کرد: بخشی این مهم همچون تکیه بر تولید در فرمان اقتصاد مقاومتی رهبری نشان داده شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در لرستان گفت: بازگویی و بازنشر الگوهای موفق و همچنین تقویت آموزش‌های مهارتی    تحقق شعار سال بسیار موثر هستند.

وی با اشاره به اینکه مهارت‌آموزی متناسب با بازار کار استان نیست، افزود: واگذاری اعتبارات  تبصره ۱۸ متناسب با سازمان‌های مرتبط با تولید نیست و باید مراقب بود که این اعتبارات به انحراف نرود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 13 =

  • ×