سه میلیارد تومان وام اشتغال عشایری در لرستان پرداخت می‌شود


پاعلم 1400/08/27 دقیقه مطالعه
سه میلیارد تومان وام اشتغال عشایری در لرستان پرداخت می‌شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرهنگ سیاوش رستمی روز پنجشنبه بمناسبت هفته بسیج در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در این هفته ۶ واحد مسکونی نیز در مناطق عشایری لرستان با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان تحویل داده خواهد شد.

وی اظهار داشت: بسیج تفکر بنیانگذار جمهوری اسلامی بوده و در ۴۰ سال اول انقلاب به بلوغ کافی رسیده است و همچنان در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می کند.

سرهنگ رستمی اظهار کرد: وظیفه اصلی سپاه، پاسداری از انقلاب است که در این راستا خدمت رسانی به مردم در اولویت قرار دارد و بر این اساس بسته‌های مومنانه، ۳۰۰ بسته نوشت افزار دانش آموزی و چهار هزار و ۵۰۰ بسته غذای گرم همزمان با هفته بسیج در لرستان توزیع می‌شود.

وی افزود: هفته بسیج یک یادمان است که باید این تفکر و گفتمان را گرامی بداریم چراکه دیگر کشورها با بهره‌گیری از تفکر بسیجی انقلاب اسلامی موفق بوده‌اند.

وی به اجرای ۳۰ برنامه ناحیه عشایری سپاه لرستان در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: تکلیف مداری در اولویت برنامه‌های کاری سپاه قرار دارد و با توجه به کاهش ذخیره های خون در کشور، پویش اهدای خون اجرایی می شود.

سرهنگ رستمی با اشاره به اعزام تیم های درمانی به مناطق عشایری لرستان تصریح کرد: ایجاد امنیت پایدار در مناطقی که بسیج حضور دارد یک اولویت است بنابراین هفته بسیج گشت های شبانه با هدف ایجاد امنیت اجرایی می‌شود.

اول آذرماه روز بسیج مستضعفان و آغاز برنامه های این هفته است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

چهار + نه =

0 دیدگاه

Choose a style: