سلامت جامعه با ورزش دانش‌آموزی محقق می‌شود


پاعلم 1400/08/28 دقیقه مطالعه
سلامت جامعه با ورزش دانش‌آموزی محقق می‌شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: فعالیت‌های ورزشی در دستگاه تعلیم و تربیت آینده‌ای با نشاط و توأم با سلامت اجتماعی در جامعه رقم می‌زند.

سیدعیسی سهرابی، در مراسم معارفه و تکریم معاون تربیت‌بدنی و سلامت و همچنین معارفه و تکریم مدیرمنابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش لرستان، اظهار کرد: در ایام کرونا و با توجه به فراگیر شدن فضای مجازی توجه به مقوله ورزش از اهمیت دو چندانی برخوردار است و در این زمینه آموزش و پرورش لرستان نیز اقدامات ماندگاری همچون برنامه‌های قهرمان خانه و گل به کرونا را اجرا کرده است

وی با تقدیر از زحمات معاون قبلی تربیت بدنی آموزش و پرورش لرستان، گفت: در طول خدمت فرید بهرامی در بسیاری از شاخص‌های این حوزه ارتقا و عملکرد مثبت داشته‌ایم و امروز نیز با معارفه امین جمشیدی سرپرست معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش لرستان که از قهرمانان ملی ووشو و از جوانان خوشنام و موفق در حوزه ورزش دانش. آموزی هستند انتظار داریم روند ارتقاء شاخص‌های تربیت‌بدنی شتاب بیشتری بگیرد.

در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات فرید بهرامی و پرویز موسی‌پور، امین جمشیدی به‌عنوان سرپرست معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش لرستان و حسین شاکرمی به‌عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان منصوب شد.

امین جمشیدی با ۱۲ سال سابقه خدمت و دانشجوی دکترای بیومکانیک ورزشی دانشگاه تهران پیش از این به‌عنوان مدیریت هنرستان المپیک، دبیر ورزش هنرستان‌های تربیت بدنی و کارشناس مسئول ضمن خدمت ناحیه ۲ خرم‌آباد مسئولیت داشته و از قهرمانان ملی ورزش وشو بوده که ۸ سال عضو تیم ملی ایران است.

همچنین حسین شاکرمی سرپرست مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان نیز با ۲۹ سال سابقه خدمت، پیش از این به‌عنوان معاون پرورشی و مسئول بودجه و عامل ذیحساب آموزش و پرورش منطقه معمولان و مسئول فناوری اداره آموزش و پرورش عشایری و کارشناس مسئول تنظیم حساب‌ها و رسیدگی به اسناد و معاون اداری مالی آموزش و پرورش لرستان خدمت کرده است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

دوازده − 7 =

0 دیدگاه

Choose a style: