سفر به لرستان ممنوع شد


پاعلم 1400/05/23 دقیقه مطالعه
سفر به لرستان ممنوع شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سید “موسی خادمی” روز شنبه در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا  اظهار داشت: با توجه به وضعیت نامناسب کشور به جهت رشد و شیوع بالایی که بیماری در پیک پنجم پیدا کرده است، با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد از روز دوشنبه هفته جاری تعطیلی ها برای مهار بیماری تا شنبه هفته آینده اعمال شود .

وی ادامه داد: این تعطیلی در قالب طرح هوشمند دستورالعمل‌ های ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال خواهد شد و ترددها بین شهرهای کشور با توجه به وضعیت نامطلوب کرونایی به شدت کنترل می شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: در تصمیم امروز ستاد مقرر گردید میزان جرایم تردد ها به ۲ برابر افزایش یابد و علاوه بر آن این جرایم مشمول جریمه نیز خواهد بود و برای باز پرداخت آن محدودیت زمانی در نظر گرفته می شود.
خادمی تاکید کرد: با توجه به وضعیت حاکم بر کشور به لحاظ شیوع ویروس جهش یافته دلتا، به اطلاع می رساند طبق دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا تردد ها از روز دوشنبه هفته جاری با ممنوعیت مواجه خواهد بود و هم وطنان برای سفر به لرستان برنامه ریزی نکنند.

اکنون شهرستان‌های ازنا، دورود، چگنی، خرم‌آباد، پلدختر، سلسله، دلفان، کوهدشت، الیگودرز و بروجرد در وضعیت قرمز و رومشگان در وضعیت نارنجی شیوع کرونا قرار دارند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :