سرمربی فوتبال خوشه طلایی: کسب یک امتیاز مقابل خیبر امیدوار کننده است


پاعلم 1400/08/26 دقیقه مطالعه
سرمربی فوتبال خوشه طلایی: کسب یک امتیاز مقابل خیبر امیدوار کننده است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ داوود مهابادی عصر چهارشنبه در پایان دیدار تیم‌های فوتبال خیبر خرم آباد و خوشه طلایی ساوه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هر ۲ تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و بازیکنان خوشه طلایی موقعیت‌های خوبی را در نیمه اول کسب کردند که بازیکنان خیبر مانع گلزنی آنها شدند.

وی گفت: پس از گل دوم تیم خوشه طلایی در ضد حمله شانس‌هایی داشتیم اما اشتباه مدافعان تیم ما موجب شد بازی به تساوی کشیده شود و در نهایت هر ۲ تیم از نظر فنی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه تیم خیبر خرم آباد از بازیکنان و مربی خوبی برخوردار است افزود: از نتیجه راضی هستیم اما می‌توانستیم برنده بازی باشیم چراکه اگر اشتباه فردی موجب گل دوم تیم خیبر نمی‌شد سه امتیاز لازم را کسب می‌کردیم.

مهابادی بیان کرد: اگر حمایت‌های مسوولان استان از باشگاه خوشه طلایی ساوه صورت گیرد این تیم شانس صعود به لیگ برتر را دارد چرا که از ظرفیت خوبی برخوردار هستیم.

وی گفت: داور این دیدار در دقایق آخر بازی از کارت های بسیاری استفاده کرد اما در مجموع عملکرد تیم داوری مثبت ارزیابی می شود و تنها در صحنه گل دوم خیبر معتقد هستیم که آفساید بوده است.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد از هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور عصر چهارشنبه مقابل خوشه طلایی ساوه به تساوی ۲-۲ رسید.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

10 + یازده =

0 دیدگاه

Choose a style: