سرمایه‌گذاری هلدینگ سازمان اقتصادی کوثر در شهرستان‌های لرستان


پاعلم 1400/03/12 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس مجمع نمایندگان لرستان خواستار سرمایه‌گذاری هلدینگ سازمان اقتصادی کوثر در شهرستان‌های استان شد.

حسین گودرزی با اشاره به دیدارش با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به ایسنا گفت: در این دیدار موضوع سرمایه‌گذاری این هلدینگ در دو شهرستان دورود و ازنا و راه‌های تقویت اشتغال‌زایی معدن دریژان و خرید صنایع غذایی گهر بررسی شد.

وی با بیان اینکه با همکاری سازمان اقتصادی کوثر، آسفالت و تعریض جاده ناصرالدین تا دریژان انجام می‌شود، اظهار کرد: به مهندس اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید نامه‌ای نوشتیم که به سازمان کوثر ارجاع و موافقت آن سازمان با اختصاص پنج میلیارد تومان برای آسفالت و تعریض جاده مسیر ناصرالدین تا دریژان خواستار افزایش آن به ۱۰ میلیارد تومان شد که مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن شروع شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس همچنین با اشاره به اقدام هلدینگ کوثر برای خرید صنایع غذایی گهر دورود، گفت: مهم این است که سازمان بعد از خرید برای اشتغالزایی و رساندن تولید به ظرفیت اسمی این شرکت بزرگ بلافاصله اقدام کند، در این صورت مسئولان استان آماده هرگونه همکاری خواهند بود.

گودرزی بیان کرد: پیرو درخواست قبل، خواستار سرمایه گذاری این هلدینگ در همه شهرستان‌های لرستان هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان افزود: در این دیدار دکتر اسکندری رئیس سازمان اقتصادی کوثر گفت در صورت نهایی شدن واگذاری برای راه‌اندازی کامل این شرکت اعتبار لازم تا سقف هزار میلیارد تومان در نظر گرفته‌ایم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

19 + سه =

0 دیدگاه