ساماندهی نیروی انسانی شاغل در راهداری کشور ضروری است


پاعلم 1400/03/19 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ایرج دست نشان روز چهارشنبه در جلسه بررسی عملکرد و وضعیت زیرساخت های فیزیکی و ساماندهی منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان افزود: در این راستا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان یکی از اولین دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۰ نسبت به صدور احکام پرسنلی همکاران اقدام کرد.

دست نشان با بیان اینکه تبدیل وضعیت استخدامی ۳۲ نفر از همکاران جانباز انجام شده است ادامه داد: تکریم بازنشستگان به بهترین نحو و مستندسازی آن از دیگر اولویت هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی از عملکرد راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای دستورالعمل های پیشگیری از ویروس کرونا قدردانی کرد و خواستار اهتمام جدی نسبت به مدیریت مصرف انرژی، رفع موانع و مشکلات بیمه تکمیلی کارکنان شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان نیز با اشاره به شرایط خاص کارکنان این اداره کل به دلیل وقوع سیل های سال ۹۸ گفت: در حال حاضر ۲۴۱ نفر نیروی رسمی، پیمانی، قراردادی و کارگری در این اداره کل مشغول خدمت هستند که ساماندهی و پیگیری مطالبات آنها به طور مرتب انجام می شود.

عباس شرفی سازماندهی انبارهای استان، ارتقای کیفیت خدمات، تجهیز و ساماندهی فضای اداری اداره کل، شهرستان ها و مراکز تابعه و پیگیری تبدیل وضعیت کارکنان را از دیگر اقدامات عنوان کرد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

1 × 1 =

0 دیدگاه