سال گذشته ۲۱ هزار میلیارد تسهیلات پرداخت شده است


پاعلم 1400/08/13 دقیقه مطالعه
سال گذشته ۲۱ هزار میلیارد تسهیلات پرداخت شده است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور گفت: سال گذشته ۲۱ هزار میلیارد تسهیلات پرداخت شده است.

حجت‌اله مهدیان در حاشیه نشست با تعدادی از بنگاه‌های اقتصادی بروجرد که امروز ۱۳ آبان‌ماه در سالن فرمانداری بروجرد برگزار شد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال ۹۹بانک توسعه و تعاون ۲۱هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

وی تصریح کرد: این رقم تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی مانند؛ صنعت، معدن، خدمات بازرگانی، کشاورزی، شیلات و … بوده است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۰برنامه ریزی ما برای اعطای ۲۵هزار میلیارد تومان تسهیلات در کلیه این بخشهای اقتصادی با اولویت تعاونی ها است.

مهدیان اضافه کرد: ۷۰ درصد پورتره تسهیلات ما متعلق به بخش تعاون و ۳۰درصد متعلق به سایر فعالان اقتصادی است که از ابتدای سال تا آخر مهرماه سال جاری  نزدیک به ۱۳هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال مابقی تسهیلات را نیز پرداخت خواهیم کرد، افزود: بانک توسعه تعاون جوانترین بانک دولتی با ۴۵۰شعبه در سراسر کشور است که داردی  ۴۶۰۰ نفر پرسنل است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون بیان کرد: در لرستان ۱۰شعبه با نک توسعه تعاون وجود دارد که ۱۰۰نفر پرسنل دارد و بروجرد دو شعبه داریم.

مهدیان ادامه داد: در سفر یک روزه به بروجرد از سه پروژه بازدید شد که از توجیه فنی مالی و اقتصادی برخوردار هستند و مساعدت‌های لازم را بانک توسعه و تعاون در این راستا خواهد داشت.

وی اظهار کرد: علاوه بر آن امروز مسائل ۳۰ بنگاه اقتصادی طی یک جلسه بررسی و خیلی از موارد به نتیجه رسید که برای آنها تصمیم گرفته شد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون تصریح کرد: تکلیف ما حفظ اشتغال موجود هست و برای ایجاد اشتغال جدید اقدام می‌کنیم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

2 + 13 =

0 دیدگاه

Choose a style: