ساخت سراهای دانشجویان متأهل برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است


پاعلم 1401/09/04 دقیقه مطالعه
ساخت سراهای دانشجویان متأهل برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: کلنگ‌زنی ساخت سرای دانشجویان متأهل این دانشگاه یک گام مهم در راستای حمایت از نهاد خانواده و جوانی جمعیت است.

سیدحسام الدین حجازی سوم آذر، در آیین کلنگ‌زنی ساخت خوابگاه متأهلین دانشگاه لرستان، اظهار کرد: کلنگ‌زنی ساخت سرای دانشجویان متأهل این دانشگاه یک گام مهم در راستای حمایت از نهاد خانواده و جوانی جمعیت است.

حجازی افزود: ایجاد سراهای دانشجویان متأهل، خود به خود، بسترساز تشویق دانشجویان به ازدواج و تشکیل خانواده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دانشگاه لرستان دارای زمین کافی است تلاش کرده‌ایم به سرعت مقدمات و بسترهای ساخت سراهای دانشجویان متأهل، فراهم شود.

معاون دانشجویی دانشگاه لرستان عنوان کرد: اگر بخواهیم برای سایت این دانشگاه در شهرستان خرم‌آباد و سایر مراکز اقماری وابسته به آن در شهرهای الشتر، نورآباد، پلدختر و کوهدشت، سراهای دانشجویان متأهل به اندازه کافی ایجاد کنیم آنچه مدنظر ماست در مجموع ساخت ۲۰۰۰ واحد خوابگاهی دانشجویان متأهل در سطح استان است.

حجازی، تصریح کرد: کوشش ما این است که از ظرفیت‌های صندوق رفاه دانشجویان، کمک‌های وزارت راه و شهرسازی، وزارت علوم و بانک‌ها برای ساخت هرچه سریع‌تر سراهای دانشجویان متأهل دانشگاه لرستان در خرم‌آباد و مراکز اقماری آن که در برخی شهرهای استان هستند، استفاده کنیم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =

Rating*

Choose a style: