زنگ استکبارستیزی در مدارس لرستان نواخته شد


پاعلم 1400/08/12 دقیقه مطالعه
زنگ استکبارستیزی در مدارس لرستان نواخته شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ آیین نواختن زنگ استکبار ستیزی در دبیرستان دخترانه هیات امنایی فرهنگیان خرم آباد با حضور مسوولان استانی برگزار و از طریق شبکه “شاد” نیز برای دانش آموزان حاضر در کلاس های برخط پوشش داده شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد سخنران این مراسم بود و دانش آموزان شرکت کننده در این آیین ضمن سر دادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسراییل”، یاد و خاطره شهدا به ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان شهید را گرامی داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت: روز ملی مبارزه با استکبار نمادی برای نسل نوجوان و جوان است که راه و شیوه های ضربه زنی دشمن به ملت ایران را بشناسند و منافذ ورود و آسیب دشمنان را ببندند.

وی اظهار داشت: امروز ارتقای علمی، فرهنگی، آموزشی و پیشرفت برای کشور یک ضرورت است تا به کشورهای توسعه یافته بپیوندیم بنابراین علم آموزی، نوآوری و جنبش علمی و نرم افزاری جزو ضروریات می باشد.

وی با تاکید بر ضرورت دشمن شناسی و تقویت رابطه دانش آموزان با معنویت و آموزه های دینی ادامه داد: دانش آموزان ایرانی در روز مبارزه با استکبار، مقابل رژیم فاسد پهلوی قد علم کردند و این پرچم همچنان برافراشته است.

 حضور در مراسم گرامیداشت روز دانش آموز به معنای اعلام انزجار از استکبار جهانی و پایبندی به آرمان و ارزش هایی است که دانش آموزان سال ۵۷ برای آن مقابل رژیم فاسد پهلوی ایستادند و با هدف احقاق حق و اعتلای اسلام به میدان آمدند.  

۳۶۰ هزار دانش آموز در پنج هزار و ۳۰۰ مدرسه لرستان تحصیل می کنند.

۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

19 − نه =

0 دیدگاه

Choose a style: