زادگاه شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال دهستان پاعلم در استان لرستان شهرستان پلدختر

زادگاه شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال دهستان پاعلم در استان لرستان شهرستان پلدختر

1399/12/15
دقیقه مطالعه

دکتر شهاب الدین عزیزی خادم اهل کجاست؟

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ پس از انتخاب دکتر شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران توسط مجمع فوتبال و نمایندگان باشگاه ها برای یک دوره چهار ساله بحث زادگاه دکتر عزیزی خادم در فضای مجازی داغ شد که در اولین مصاحبه خود پس از انتخاب شدن به عنوان رئیس فدراسیون در برنامه فوتبال برتر شبکه 3 سیما در پاسخ به سوال مجری برنامه که اهل کجا هستید اینطور پاسخ داد که بنده اهل جنوبی ترین و آخرین نقطه لرستان که حدوداً 100 متر با استان ایلام و یک ربع 20 دقیقه با شهر اندیمشک در استان خوزستان قرار دارد که از توابع شهرستان پلدختر و قلب زاگرس محسوب میشود و موقعیت جغرافیایی استراتژیکی دارد هستم و من بسیار آنجا را دوست دارم و سلام ویژه دارم خدمت تمام اهالی زادگاهم.

زادگاه دکتر شهاب الدین عزیزی خادم دهستان پاعلم با همان مختصات اعلامی توسط رئیس فدراسیون فوتبال که نگین منطقه بالاگریوه و قلب زاگرس محسوب میشود. و تمام لرها در سرتاسر جهان بخصوص منطقه بالاگریوه به اصالت فرزند خود می بالد که چنین با عشق و افتخار زادگاه خود را معرفی میکند.

دکتر شهاب الدین عزیزی خادم

دکتر شهاب الدین عزیزی خادم

به امید موفقیت دکتر شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال کشور

خبرنگار ورزشی – احمد بساطی نظری

بیوگرافی دکتر شهاب الدین عزیزی خادم اهل کجاست

موقعیت جغرافیای زادگاه دکتر دکتر شهاب الدین عزیزی خادم – پاعلم

پاعلم, لرستان - پلدختر 6853115619{gps}

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

Rating*

Choose a style:

نهم تیرماه سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهدار نوری مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا رحلت حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت باد. #انتخاب_اصلح_لرستانی_آباد علی انصاریان درگذشت