رسانه‌ها نقش مهمی در رفع مشکلات لرستان دارند


پاعلم 1400/08/18 دقیقه مطالعه
رسانه‌ها نقش مهمی در رفع مشکلات لرستان دارند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رضا مریدی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نقش مهم و موثر رسانه ها در برطرف کردن مشکلات استان و ارایه راهکارهای مختلف در حوزه های فرهنگی بی بدیل است و به همین دلیل حفظ اتحاد و انسجام در جریان سازی رسانه ها برای پیگیری مطالبات بحق مردم از مسوولان ضروری می باشد.

وی با اشاره به اینکه بسیج رسانه لرستان با تمام توان از خبرنگاران و رسانه های مطالبه گر حمایت می کند افزود: برگزاری تورهای رسانه ای جهت بازدید از پروژه های استان برای شناسایی ظرفیت ها در دستور کار قرار دارد و بزودی اجرایی می شود.

وی بیان کرد: خبرنگاران باید همواره انتقاد منصفانه را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند و چنانچه مورد شکایت مسوولی قرار بگیرند باید از طریق هیات منصفه مطبوعات مطرح شود چراکه حفظ جایگاه خبرنگاران مهم است.

مریدی همچنین ادامه داد: هماهنگی مسوولان لرستان در راستای ایجاد جریان سازی خبری ضروری است و چنانچه هر دستگاه اجرایی قصد انجام امور خاصی را دارد بهتر است پیش از آن از طریق رسانه ها شفاف سازی کند.

وی با اشاره به اینکه نهضت آموزش رسانه ای به صورت تخصصی توسط سازمان بسیج رسانه در دستور کار قرار دارد گفت: هفته‌های آتی کارگاه های آموزشی با حضور اساتید خبره در بخش های مختلف ویژه خبرنگاران لرستان با رعایت نکات بهداشتی بصورت حضوری و عملی برگزار می‌شود.

وی گفت: همچنین علاوه بر این، دوره های آموزشی مختلف ویژه خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هفده + 16 =

0 دیدگاه

Choose a style: