رسانه‌ها در راستای جهاد تبیین نقش بسزایی دارند


علی بساطی نظری ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ دقیقه مطالعه
رسانه‌ها در راستای جهاد تبیین نقش بسزایی دارند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: رسانه‌ها در راستای جهاد تبیین نقش بسزایی دارند.

محسن رشیدی امروز ۲۷ شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دشمن با رنگ و لعاب قصد القا کردن مقاصد خود به جامعه را دارد.

وی تصریح کرد: جهاد تبیین موضوعی است که مقام معظم رهبری به آن تأکید کرده‌اند که در این راستا رسانه‌ها می‌توانند نقش بسزایی داشته و راست و دروغ و پیدا و پنهان را آشکار کنند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان خاطرنشان کرد: در این زمینه رسانه‌ها به‌عنوان سربازان جنگ نرم وظیفه بیشتری بر عهده دارند.

رشیدی اضافه کرد: اخبار واقعی جامعه باید به لحظه و به‌موقع بیان شود و مسئولین نیز باید اخبار را به‌صورت واضع، دقیق روشن و به‌موقع بیان کنند و رسانه را امین خود بدانند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها نیز باید به‌گونه‌ای عمل کنند که بدون کم‌وکاست اخبار انتشار یابد، افزود: اگر رسانه‌ها در جبهه‌ها هم دوش و همگام رزمندگان آن لحظات را ثبت نمی‌کردند امروز نمی‌توانستیم با صراحت و مستدل بیان کنیم که این افراد رزمندگان ما بودند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه موج ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شده است، اظهار کرد: نهضت عاشورا تا به امروز زنده مانده است و شهدا همیشه زنده هستند چون تحرک و پویایی در جامعه ایجاد می‌کنند.

رشیدی با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس، گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از ۲۹ شهریورماه شروع می‌شود و از جمله برنامه‌های این هفته می‌توان به تجلیل از خانواده معظم شهدا، فعالین فرهنگی و رسانه‌ای و … پیشکسوتان جهاد مقاومت از دیروز تا امروز، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان، رژه نیروهای مسلح، رژه موتوری، سخنرانی قبل از خطبه‌ها و … اشاره کرد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

Rating*

Choose a style: