راهپیمایی مردم لرستان در محکومیت هنجارشکنی های اخیر


پاعلم 1401/07/01 دقیقه مطالعه
راهپیمایی مردم لرستان در محکومیت هنجارشکنی های اخیر


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ در پی فراخوان شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان در محکومیت هنجارشکنی‌های اخیر، مردم استان لرستان در شهرهای مختلف پس از برپایی نماز جمعه، با تجمع و راهپیمایی خود از انسجام ملی دفاع کردند.
در این راهپیمایی که اقشار مختلف مردم حضور داشتند بصورت یکپارچه و هم صدا خواهان انسجام ملی شدند و رفتارهای هنجارشکنانه اخیر را محکوم کردند و تاکید داشتند که پشت سر نظام و انقلاب هستند و اجازه نمی دهند برخی تحت تاثیر استکبار جهانی به این نظام و انقلاب ضربه ای بزنند.
این راهپیمایی، در پی تلاش امپراطوری رسانه‌ای شیطان برای تحمیل روایت مخدوش و ایجاد شبهه مردمی و عمومی بودن اقدامات خرابکارانه، هنجارشکن و ضدامنیتی عناصر سازمان یافته و آموزش‌دیده ضدانقلاب طی روزهای اخیر بود.
شکوه حضور مردمی و تجلی وحدت میان همه گروه‌ها و سلایق مردم شریف در نمازجمعه و راهپیمایی دشمن‌شکن و انسجام‌آفرین، با هدف محکومیت توطئه جبهه معاند خارج‌نشین، پس از رویداد نماز جمعه امروز در تمام شهرهای استان لرستان نمایان بود.
نمازجمعه اول مهر ۱۴۰۱، شاهد حضور همه مردم شریف و هم‌وطنان متدین از همه گروه‌ها، اقشار و سلایق بود که در راهپیمایی مردمی بعد از نماز تک تک مردم از امنیت و انسجام ملی یکپارچه دفاع کردند.
مردم لرستان که طی هفته اخیر در اقدامی خودجوش راهپیمایی گسترده ای در محکومیت هنجارشکنی های اخیر انجام داده بودند امروز نیز پس از برگزاری نماز جمعه، در دفاع از ارزش های دینی و انقلابی راهپیمایی کردند.

اقشار مختلف در این تجمع و راهپیمایی، علت حضور خود را محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم، مساجد، پرچم مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از حجاب عنوان کردند.
مردم لرستان در این راهپیمایی بیان کردند که ما همچنان بعد از ۴۳ سال پشت سر انقلاب و نظام هستیم و یکپارچه شعار  الله اکبر، لبیک یا حسین، لبیک یا زینب و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.
مردم حاضر در این تجمع تاکید داشتند که هر گونه هنجارشکنی و مقابله با ارزش های دینی و قرآنی با مشت محکم ما مواجه خواهد شد و امروز همه با دختران، خواهران، پسران، برادران و همسران خود در این تجمع و راهپیمایی آمده ایم تا از ارزش هایمان دفاع کنیم.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − یک =

Rating*

Choose a style: