» خبر » اخبار » دولت باید به جوانان تحویل داده شود
دولت باید به جوانان تحویل داده شود
اخبار

دولت باید به جوانان تحویل داده شود

1403/04/02 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در لرستان گفت: دولت باید به جوانان تحویل داده شود.

حجت‌الاسلام حمیدرضا حنان امروز در همایش جوانان لرستانی حامی پزشکیان در لرستان بیان کرد: جوانان سرمایه اجتماعی هستند ولی برخی تفکرات به دنبال این هستند که جوانان را در عرصه‌های مختلف منفعل کنند اما ما جوان فاعل و شاغل تاثیرگذار می‌خواهیم.

وی ادامه داد: دولت باید به جوانان تحویل داده شود چرا که مشروعیت نظام و مسئولان به حضور جوانان بستگی دارد، اگر جوانان در انتخابات شرکت نکنند مشارکت پایین می‌آید.

حنان تصریح کرد: آن کسانی که پیروزی خود را بر حضور حداقلی می‌دانند باید پاسخگو باشند در حالیکه مشارکت حداکثری به نظام اسلامی مشروعیت می‌بخشد.

محمد علی وکیلی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در این همایش بیان کرد: حضور جوانان در انتخابات ریاست جمهوری موجب مشروعیت نظام اسلامی می‌شود.

وی پزشکیان را فرزند زاگرس دانست و ادامه داد: مردم زاگرس مظلوم هستند و سهم آنها از این دیار ادا نشده است.

وکیلی اضافه کرد: دکتر پزشکیان وارد ماراتن انتخابات شده تا برخی تفکرات را تغییر دهد و سهم مردمان دیار زاگرس را به آنها بدهد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت باید به احساس تعلق بر گردد، افزود: بنابراین نیاز به تغییر وجود دارد چون از نسخه‌های تکراری برای حل مشکلات خسته شده‌ایم.

او خاطرنشان کرد: امروز به فردی نیاز داریم تا تصمیم شجاعانه بگیرد و رابطه ایران و جهان را اصلاح کند.

وکیلی با بیان اینکه تا به جامعه جهانی بازنگردیم نمی‌توانیم توسعه را شاهد باشیم، گفت: با پزشکیان از نزدیک آشنا هستم و می‌دانم اهل دروغ و اختلاس نیست و در این کشور، پیدا کردن چنین فردی کار ساده‌ای نیست.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: درآمدهای کشور مناسب است اما سهم مردم مناطق مختلف به‌خوبی داده نمی‌شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

  • ×