دستگیری سارقان موبایل در بروجرد و چند خبرکوتاه لرستان


پاعلم 1400/08/25 دقیقه مطالعه
دستگیری سارقان موبایل در بروجرد و چند خبرکوتاه لرستان


 سرهنگ “نصرت اله گراوند” افزود: در پی شکایت جمعی از شهروندان مبنی بر سرقت تلفن‌های همراه آنان  تیمی مجرب از ماموران کلانتری ۱۱ با تلاش شبانه روزی و مراقبت‌های نامحسوس سه نفر از سارقان را شناسایی و در هماهنگی با دستگاه قضا در عملیاتی ضربتی آنها را در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند .

وی اظهار داشت: در این راستا یک نفر مالخر نیز دستگیر و در تحقیقات اولیه سارقان به ۶ فقره سرقت موبایل و تجهیزات جانبی اعتراف که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شدند .

چهار تن و ۵۰۰ کیلو گرم ذرت قاچاق در بروچرد کشف شد

 سرپرست فرماندهی انتظامی بروجرد همچنین گفت: در راستای مبارزه باقاچاق کالا و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های ملی، ماموران اداره مبارزه باقاچاق این شهرستان اقدام به ایجاد ایست و بازرسی محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی کردند.

سرهنگ نصرت اله گراوند افزود: در این راستا ماموران یک دستگاه کامیون حامل چهار تن و۵۰۰ کیلوگرم ذرت خارجی فاقدمدارک قانونی را شناسایی و توقیف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش ریالی کالای مکشوفه ۱۰۰میلیون ریال برآورد شده است گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و تحویل اداره تعزیرات حکومتی شد. 

مانور مدیریت بحران در کوهدشت برگزار شد

مانور آمادگی مدیریت بحران شهرداری کوهدشت با هدف شناسایی نقاط ضعف دربرابر خطرات احتمالی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهدشت، در نخستین مانور مدیریت بحران این شهرستان تمامی تشکیلات فعال در حوزه های مدیریت شهری از جمله آتش نشانی، حمل و نقل، عمران خدمات شهری و اجرائیات در این مانور مشارکت فعال داشتند.

اطمینان یافتن از قابلیت‌های اجرایی ، روشن کردن نقش‌ها و مسئولیت‌ها، مشخص کردن نقاط ضعف برنامه‌ریزی‌های ارایه شده، بهبود بخشیدن به هماهنگی بین سازمان‌های مسئول و مشاهده نحوه استفاده از تجهیزات لازم در مدیریت ستاد بحران، ارزیابی عملکرد برنامه عملیاتی سازمان‌ها و نهادهای مسئول در مانور نخست، از جمله اهداف برگزاری این مانور بود.

در این مانور افزون بر عملیات میدانی، عملیات تخصصی نیز اجرا و مدیریت و کنترل حادثه، امدادونجات، اطفای حریق ، کنترل ترافیک مورد بررسی قرار گرفت.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هفت + 20 =

0 دیدگاه

Choose a style: