دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات در لرستان


پاعلم ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ دقیقه مطالعه
دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات در لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرمانده انتظامی لرستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۲۰ قبضه انواع سلاح خبر داد.

یحیی الهی، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اشراف اطلاعاتی مبنی بر اینکه اعضای یک تیم قصد دارند مقادیر ‌قابل توجهی سلاح و مهمات از استان‌های مرزی غرب کشور به استان وارد کنند که بلافاصله موضوع به صورت ویژه در ‌دستور کار پلیس اطلاعات استان قرار گرفت.   

وی افزود: چند اکیپ از مأموران پلیس امنیت عمومی به محل ماموریت اعزام یکدستگاه خودرو پژو حامل سلاح به همراه دو ‌نفر در مبادی ورودی استان و با اقدامات پلیسی شناسایی که پس از صدور دستور ایست توسط ماموران، مبادرت به فرار ‌می‌نمایند که در نهایت و با رعایت قانون بکار گیری سلاح خودرو متوقف اعضای باند شامل یک مرد و یک زن دستگیر ‌شدند. ‌

فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: از اعضای این باند ۲۰ قبضه انواع سلاح شکاری به همراه دو تیغه خشاب سلاح کالیبر ‌۱۶، یک دستگاه بی سیم دستی غیرمجاز و دو پلاک جعلی خودرو نیز از متهمان کشف شد.   

الهی با اشاره به نقش دشمنان انقلاب اسلامی در ناامن کردن کشور، گفت: به حول و قوه الهی، پلیس با اشراف اطلاعاتی ‌هرگز اجازه عرض اندام به مخلان امنیت و آسایش مردم را نخواهد داد و قاطعانه با آنان برخود خواهد کرد. ‌

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 16 =

Rating*

Choose a style: