دستگاه‌های اجرایی در مقابله با گران‌فروشی همکاری کنند


پاعلم 1400/10/24 دقیقه مطالعه
دستگاه‌های اجرایی در مقابله با گران‌فروشی همکاری کنند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی در مقابله با گران‌فروشی همکاری کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های نماز جمعه خرم‌آباد بیان کرد: رئیس جمهور در روزهای اخیر همواره بر موضوع مقابله با گران‌فروشی پافشاری کرده اند لذا هیچ توجیهی در گران‌فروشی مورد قبول نیست و باید نظارت ها تشدید شود.

وی اظهار کرد: همکاری سازمان جهاد کشاورزی، اتحادیه‌های اصناف، بازار، تعزیرات حکومتی و بسیج در برابر مقابله با گران‌فروشی ضروری است چرا که مردم در وضعیتی نیستند که بیش از این کالاها گران شوند.

شاهرخی اضافه کرد: اگر کسی نمی‌تواند در مسئولیت‌ها اقدامات لازم را انجام دهد باید کنار رود تا افرادی توانمند مدیریت کنند و با برنامه‌ریزی بر گران‌فروشی غلبه کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به برگزاری دوازدهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین حوزه علمیه با محوریت تبیین اهداف بیانیه گام دوم انقلاب در لرستان یادآور شد: حمایت از نظام اسلامی در همه عرصه‌ها، حمایت از برنامه‌های دولت سیزدهم با رویکرد عدالت اجتماعی و رسیدگی به معیشت امور مردم، تأکید بر بُعد معنوی مساجد همراه با برنامه‌های فرهنگی و رسالت حوزه علمیه در تحقق و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی از تاکیدات در این اجلاس بود.

امام جمعه خرم‌آباد همچنین به وفات حضرت ام البنین اشاره کرد و گفت: ایشان خدمتگزاری به فرزندان حضرت صدیقه طاهره را همواره مدنظر قرار داد و روحیه جهاد و مبارزه و آمادگی در میدان های سخت از خصوصیات اخلاقی ایشان بود و مجموعه از صفات اورا در تاریخ ماندگار کرد.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: مادران شهیدی که در انتظار فرزندان خود هستند مقامی برابر این بانو بزرگوار دارند و اگر این انتظار نبود اکنون نماز جمعه ها به اجتماعات دینی تبدیل نشده بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به ۲۶ دی ماه سالروز فرار شاه خائن در سال ۵۷ گفت: این روز بیاد ماندنی بود و در راستای تبعیت از امام راحل شکل گرفت و با همدلی آرمان های انقلاب اسلامی به سرانجام رسید.

وی همچنین به حمله موشکی رژیم بعث به مدرسه بروجرد اشاره کرد و افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس همواره مکان‌های مختلفی بمباران شد که ۶۸ دانش آموز در یکی از آن حوادث در بروجرد شهید شدند راهشان ادامه خواهد داشت و یادشان فراموش نمی‌شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هشت + 5 =

0 دیدگاه

Choose a style: