دستفروشان بروجرد ساماندهی می‌شوند


پاعلم 1400/06/18 دقیقه مطالعه
دستفروشان بروجرد ساماندهی می‌شوند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: دستفروشان سطح شهر ساماندهی می‌شوند.

محمد پاپی نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی که امروز ۱۷ شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: در یک ماه گذشته اقدامات خوبی توسط اعضای شورای اسلامی شهر صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: لایروبی دریاچه باغ فدک یکی از مطالبات مردم بود که این امر در حال انجام است که امیدواریم تا قبل از شروع بارندگی‌ها به پایان برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد با اشاره به ساماندهی دستفروشان، خاطرنشان کرد: زمین سابق راهنمایی و رانندگی در حال آماده سازی برای ساماندهی دستفروشان ثابت و سیار سطح شهر است.

پاپی‌نژاد اضافه کرد: در این راستا در برخی از مناطق شهر نیز برای ساماندهی دستفروشان مکان‌های در نظر گرفته‌ایم که با تهاتر، خرید یا اجاره ملک را تسطیح و در اختیار دستفروشان قرار دهیم.

وی با اشاره به متوقف شدن برخی پروژه‌های شهرداری، بیان کرد: برخی پروژه‌ها به دلیل عدم رعایت موارد قانونی تعطیل و برخی دیگر از پروژه‌ها در حال انجام هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد همچنین با اشاره به انتخاب شهردار، ادامه داد: برای انتخاب شهردار فراخوان داده شده که افرادی که تمایل دارند رزومه خود را تحویا دهند.

پاپی‌نژاد اظهار کرد: برخی از داوطلبین شرایط اولیه را نداشتند و برخی داوطلب نشده بودند که با آنها مذاکراتی انجام شد ولی نپذیرفتند.

وی تصریح کرد: از بین افرادی که رزومه داده بودند یحیی عیدی بیرانوند به عنوان توانمندترین و قویترین فرد برای این مسند انتخاب شدند که ایشان دارای سوابق درخشانی هستند.

 رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد خاطرنشان کرد: شهرداری انتخاب شده که می‌تواند منشا تحول در شهر باشد و شورا نیز همدلی و برنامه‌های که دارند شهردار را همراهی خواهند کرد.

پاپی‌نژاد با اشاره به پروژه هشت بهشت، افزود: در این راستا وارد جلساتی برگزار شده و قرار است تا پایان سال تکلیف آن مشخص شود و برای تعیین تکلیف تالار مهرگان نیز جلساتی برگزار شده که به طور جد پیگیر این مهم هستیم.

وی اضافه کرد: شورای شهر، بروجرد را به هشت قسمت تقسیم کرده و با رصد کردن مشکلات در هر منطقه زمینه تحول و توسعه شهر فراهم خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد بیان کرد: دوران آزمون و خطا دیگر گذشته و ایجاد تغییر، تحول و افزایش رفاه اجتماعی شهروندان لازم و ضروری است و مبلمان شهری باید در اولویت قرار گیرد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :