در فوتبال همیشه شک و شبهاتی وجود دارد/تبانی را تأیید نمی‌کنم


پاعلم 1400/03/19 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مربی فجر شهید سپاسی شیراز و ملی‌پوش سابق می‌گوید: در فوتبال همیشه شک و شبهاتی وجود دارد ولی چون این باشگاه را می‌شناسم و مقدس است، تبانی نمی‌کند.

مهرزاد معدنچی در خصوص تساوی بدون گل فجر با خیبر خرم‌آباد در هفته بیست و هشتم لیگ آزادگان، اظهار کرد: بازی سختی بود به دلیل اینکه خیبر و ما امتیازات نزدیکی داریم و پیش‌بینی چنین بازی‌ای داشتیم ولی برای مساوی به خرم‌آباد نیامده بودیم.

وی با بیان اینکه هدف ما این بود که بازی بسته انجام بدهیم، ادامه داد: خیلی موقعیت نداشتیم اما خیبر یک موقعیت خیلی خوب داشت که دروازه‌بان ما با هوشمندی توپ را مهار کرد.

معدنچی اضافه کرد: با توجه به نزدیکی امتیازات، این بازی برای هر دو تیم ۶ امتیازی و از حساسیت خاصی برخوردار بود اما در کل فکر می‌کنم امسال شاید تا هفته‌های آخر تیم‌های مدعی رقابت‌ نزدیکی داشته باشند.

ملی‌پوش سابق در خصوص شائبه تبانی فجر شهید سپاسی با آلومینیوم اراک در هفته پایانی لیگ دسته اول در اردیبهشت ۹۶ که منجر به سقوط خیبر به لیگ دسته دوم و بقای فجر شد، گفت: مردم خرم‌آباد خیلی خونگرم و دوست‌داشتنی هستند و یک ذهنیتی از تیم فجر دارند که واقعیت این‌گونه نیست. سالیان سال خودم در این باشگاه بازی کرده‌ام و مقدس است و در فوتبال ایران تیم قابل اعتمادی بوده و در دیدار امشب موضوع خاصی(بی‌احترامی) از هواداران خرم‌آبادی ندیدم.

وی تصریح کرد: آن سال در خدمت باشگاه فجر شهید سپاسی نبودم و به‌عنوان یک هوادار بازی‌های این تیم را دنبال می‌کردم و نمی‌توانم چیزی را تایید کنم اما در فوتبال همیشه شک و شبهاتی وجود دارد ولی چون باشگاه فجر را می‌شناسم و در مکتب این باشگاه بزرگ شده‌ام زیاد در این مسائل وارد نشده است و دوست دارم مردم خرم‌آباد هم ذهنیت تبانی را نداشته باشند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

چهار × 3 =

0 دیدگاه