خیانتکارن بر سر سفره نظام جایی ندارند


پاعلم ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ دقیقه مطالعه
خیانتکارن بر سر سفره نظام جایی ندارند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل زندان‌های لرستان با اشاره به سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری گفت: همواره دستاوردها را باید برای مردم تببین و خدماتی که صورت گرفته را برای عموم مردم تشریح کرد.

عبدالجمید کشوری در نشست هیئت اندیشه‌ورز زندان‌های لرستان که با حضور معاونین و رؤسای اندرزگاه‌های زندان‌های لرستان برگزار شد، اظهار کرد: مسئولین و اشخاصی که تریبون‌ها را در اختیار دارند باید امید آفرینی کنند و جامعه را نسبت به نظام خوش بین و امیدوار کنند، اما متأسفانه امروزه در بعضی مواقع شاهد هستیم که عکس این اتفاق می‌افتد و برخی از افرادی که صاحب تریبون و جایگاهی هستند مردم را از نظام جمهوری اسلامی ناامید می‌کنند.

مدیرکل زندان‌های لرستان با ذکر این مهم که افرادی از سفره نظام جمهوری اسلامی در حال ارتزاق هستند اما به گونه‌ای رفتار و صحبت می‌کنند که نظام جمهوری اسلامی یک نظام ناعادل است، ادامه داد: ایران اسلامی خدمتگزاران بسیاری دارد و عملکرد یک مسئول ضعیف را نباید به پای جمهوری اسلامی گذاشت در هر صورت مردم نگهدارنده پرچم انقلاب هستند و از روی عقیده انقلاب اسلامی را بنا کرده‌اند.

این مقام مسئول عنوان کرد: انقلاب شد تا ارزش‌های اسلامی احیا شود، ما برای اقتصاد انقلاب نکردیم، هر کسی مسئولیتی را در جمهوری اسلامی می‌گیرد وظیفه خدمت به مردم را بر عهده دارد و باید برای امیدواری مردم تلاش کند.

عضو شورای قضایی لرستان اختلاف طبقاتی و تبعیض را امری غیرقابل قبول دانست و اظهار کرد: نمی‌توان قبول کرد در نظامی اسلامی که ارزش‌های اسلامی بر آن حاکم است و برای نگهداری و حفاظت از آن روزانه شهید تقدیم انقلاب اسلامی می‌شود، به بیت‌المال دست درازی شود و در جامعه اختلاف طبقاتی وجود داشته باشد.

کشوری عملکرد برخی از مدیران را باعث ناامیدی و نارضایتی دانست و اعتراض مردم به آنها را طبیعی و حق مسلم خواند و گفت: اعتراضات و شکایات نسبت به عملکردهاست نه اصل نظام اسلامی چون همه مردم حامی جمهوری اسلامی و قانون هستند و خود به این نظام و قانون رأی داده‌اند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی لرستان با بیان این نکته که نظام جمهوری اسلامی ایران اولین حکومت در دنیاست که با رفراندوم و رأی مستقیم مردم روی کار آمده است خاطرنشان کرد: قاطبه مردم با ۹۸ درصد آرا به جمهوری اسلامی آری گفته و رأی داده‌اند در حالی که خیلی از نظام‌های حاکمیتی دنیا با قدرت و کودتا و یا سلسله مراتب پادشاهی روی کار آمده‌اند.

کشوری به اصلاحات در قانون اساسی از اول انقلاب تاکنون اشاره کرد و اصلاحات صورت گرفته را بر اساس رفراندوم انجام شده خواند و ادامه داد:در هیچ‌ جای دنیا قانونی نیست که بر اساس رأی مردم تصویب شده باشد، حالا که انقلاب قوام و دوام گرفته دیگر نمی‌شود دوباره اصل انقلاب را به رفراندوم گذاشت چیزی که کشورهای بیگانه در طبل آن می‌کوبند و عده‌ای هم در کشور به دنبال آن‌ها بر این گفته اصرار دارند.

این مقام مسئول در باب عدالت محوری نظام اسلامی و اینکه هر جا بی‌عدالتی مشاهده شده نظام جمهوری اسلامی با آن برخورد قاطع کرده است، اضافه کرد: در دستگاه قضایی تا به حال فراوان دیده‌ایم افرادی که صاحب منصب بودند و بواسطه همین قانون با آن‌ها برخورد شد و از مقام خود خلع و دستگیر شدند که این قضیه سلامت دستگاه قضا و برخورد بدون اغماض با مفسدین را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: در دوره ریاست آیت‌الله رئیسی بر قوه قضاییه یک مهره فاسد و دانه درشت بنام طبری دستگیر شد و دستگاه قضا این فساد رو کشف کرد و قوه قضاییه بر اساس قانون آن‌ها را رصد، دستگیر و برخورد قضایی کرد.

کشوری اجرای قانون و برخورد با فساد را ادامه‌دار دانست و افزود: در حال حاضر برخورد با فساد ادامه دارد و اتفاقات کنونی ربطی به ضعف قانونی نداشته بلکه برخی از افراد به واسطه امتیازاتی که برای خود کسب نموده‌اند سوء استفاده کرده و متأسفانه به کشور ضربه می‌زنند که دستگاه قضایی قطعاً با اینگونه افراد برخورد قاطع خواهد کرد.

مدیرکل زندان‌های لرستان عنوان کرد: انتظار ما از همکاران این است که همسو با سیاست‌های نظام اسلامی قدم بردارند و هرکدام سفیری برای این نظام باشند.

عضو شورای قضایی لرستان گفت: دشمنان موضعشان مشخص است و در مقابل این نظام هستند ولی اشخاصی که از سفره جمهوری اسلامی ارتزاق و از بیت‌المال حقوق دریافت می‌کنند و بر علیه جمهوری اسلامی هستند دقیقاً مصداق بارز منافقین هستند و عنوان خیانت و خیانتکار به خود خواهند گرفت، همین افرادند که باعث بدبینی در میان جامعه شده‌اند.

وی ادامه داد: کشته‌سازی‌هایی که صورت می‌گیرد بخاطر همین موضوعاتی است که گفته شد، توطئه تحصن و اعتصاب بازاریان را مطرح می‌کنند اما خداروشکر کسی همراهی نمی‌کند؛ این چه دموکراسی است که بازاری را تهدید و مجبور به بستن مغازه خود می‌کنند و یا اگر محل کسب خود را تعطیل نکند آن را به آتش می‌کشند.

این مقام مسئول به اشکال حمله دشمنان در قالب طرح آزادی اشاره کرد و گفت: منافقین و ضد انقلاب هم هدف مشخصی دارند و هم عملکرد مشخصی و هر فرد عاقل و دانایی باید چشم خود را باز کرده و نسبت به این قضایا بی‌تفاوت نباشد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یک =

Rating*

Choose a style: