خرم‌آباد میزبان تورنمنت بین‌المللی بوکس می‌شود؟


پاعلم 1400/03/10 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرعامل باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد از موافقت با برگزاری تورنمنت بین‌المللی در مرکز لرستان خبر داد.

ایرج سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در روزهای گذشته رئیس فدراسیون بوکس ایران با رئیس کنفدراسیون آسیا دیداری داشته و در مورد تورنمنت بین‌المللی خرم‌آباد بحث‌هایی مطرح شده است.

وی ادامه داد: ما آمادگی داریم که در پنج سال پیاپی این تورنمنت را به میزبانی خرم‌آباد برگزار کنیم و صحبت‌های اولیه آن انجام شده است.

سپهوند اضافه کرد: در این راستا رئیس کنفدراسیون بوکس آسیا موافقت خود را برای برگزاری این تورنمنت اعلام کرده و قرار است این مسابقات در تقویم رسمی آسیا گنجانده شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد افزود: ما آمادگی برگزاری این تورنمنت را در سال جاری داریم و اگر قطعی شود، شرایط را به بهترین شکل ممکن فراهم می‌کنیم.

وی گفت: باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد برنامه‌هایی برای دوومیدانی و بوکس دارد و در دو سه سال اخیر فعالیت‌هایی داشته‌ایم و درصددیم که در آینده نیز برنامه‌های مناسبی اجرا کنیم.

سپهوند بیان کرد: دکتر رحمتی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت پلیمر خلیج فارس حمایت‌های خوبی از چندین رشته ورزشی داشته و بدون شک تاثیرگذار بوده‌اند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

18 − هفده =

0 دیدگاه