حضور فعال جهاد دانشگاهی لرستان در نمایشگاه توانمندی‎های صنایع کوچک و متوسط استان


پاعلم 1400/08/10 دقیقه مطالعه
حضور فعال جهاد دانشگاهی لرستان در نمایشگاه توانمندی‎های صنایع کوچک و متوسط استان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی لرستان از حضور فعال و ارائه دستاوردهای مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی این واحد در دومین نمایشگاه توانمندی‌‎های صنایع کوچک و متوسط استان خبر داد.

مریم بیرانوندزاده با اعلام این خبر گفت: در این دوره از نمایشگاه، صنایع کوچک و متوسط مقیاس استان نظیر محصولات غذایی، دارویی، نساجی، بهداشتی و…  برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه دستاوردهای مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی از جمله ۱۰ رقم گیاه دارویی مانند به لیمو، گل­ گاوزبان، گل محمدی، نعناع فلفلی، اسطوخودوس، رزماری و … جهت آشنایی علاقه‎مندان در معرض دید قرار گرفته و برای فروش نیز عرضه شده است، افزود: غرفه این مرکز از روز شنبه هشتم آبان لغایت جمعه چهاردهم همین ماه در محل دائمی نمایشگاه‎های بین ­المللی لرستان آماده بازدید شهروندان گرامی است.

سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی با اشاره به استقبال خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه از غرفه این واحد، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه علاوه بر فروش گیاهان دارویی، مشاوره جهت کشت و تامین نشاء برای مخاطبان جامعه هدف نیز ارائه می‎شود.

بیرانوندزاده اضافه کرد: همچنین در این نمایشگاه فعالیت­‌های دفتر نمایندگی بانک خون بندناف استان لرستان توسط کارشناس مربوطه معرفی می‎شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

1 × 4 =

0 دیدگاه

Choose a style: