» ورزشی » حسینی: آماده دیدار با تراکتور هستیم
حسینی: آماده دیدار با تراکتور هستیم
ورزشی

حسینی: آماده دیدار با تراکتور هستیم

1402/07/13 00


ایسنا/مرکزی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند با حمایت تماشاگران نمایش خوبی مقابل تراکتور داشته باشد.

سید مجتبی حسینی در خصوص دیدار تیم آلومینیوم اراک در هفته هفتم لیگ‌برتر مقابل تراکتور اظهار کرد: با توجه به وقفه به وجود آمده در مسابقات سعی کردیم بازیکنان را در بهترین شرایط بدنی حفظ کنیم و تلاش ما بر این بود تا همه بازیکنان در بهترین آمادگی به دیدار با تراکتور برسند.

وی ادامه داد: خوشبختانه طی دو هفته گذشته همه بازیکنان تیم بدون مشکل و آسیب‌دیدگی کارشان را در تمرینات با روحیه بالا انجام دادند و اکنون آماده دیدار مقابل تراکتور هستیم.

سرمربی تیم آلومینیوم تصریح کرد: خدا را شکر ما در فاصله هفته‌های دوم تا چهارم از نظر نتیجه‌گیری وضعیت خیلی خوبی داشتیم و به نظرم دوباره بازیکنان تیم این توانایی را دارند تا مجدداً به آن شرایط برگردند و دوباره هواداران را خوشحال کنند.

حسینی در خصوص اهمیت حضور تماشاگران آلومینیوم در دیدار مقابل تراکتور اظهار کرد: هواداران متعصب و با غیرت تیم فوتبال آلومینیوم در دو مسابقه خانگی این فصل حمایت بسیار خوبی از ما داشتند که حضورشان در ورزشگاه منجر به دو پیروزی برای تیم شد و امیدوار هستیم با حضور دوباره آنها در مسابقه مقابل تراکتور بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و مطمئناً بازیکنان هم در صورت حضور تماشاگران، روحیه بیشتری می‌گیرند.

انتهای پیام 

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی زاده

به این نوشته امتیاز بدهید!

حجت بساطی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =

  • ×